Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a pelenkator...

Mi a véleményetek a pelenkatortáról? Kaptatok/készítettetek már?

Figyelt kérdés

Egy ismerős párnak hamarosan babája születik, és arra gondoltam készítenék nekik "tortát". Szerintem mutatósabb, mint pár kisruha becsomagolva.

Ilyesmire gondoltam: [link]

Nektek hogy tetszik?


2014. jan. 24. 15:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Azért annyira csak ismeri.
2014. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ès ezt a motorosat hogylehet megcsinàlni?
2014. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

Sziasztok! Én vagyok a nem normális, finnyás, aki nem örülne neki. Hát ez van. Én el sem használtam volna, ha kapok ilyet, de szerintem ezzel egyedül én vagyok így.

Amúgy a ruha sem jobb, ha már felhoztad. Amiket kaptunk semmit nem tudtam a gyerekre adni, mert nem volt jó a méret. Vagy kicsi volt már akkor, amikor hozták, vagy olyan nagy, hogy mire belenőtt az évszaknak nem felelt meg. Én csak a játéknak örültem, meg a rágókáknak, csörgőknek. Később a könyveknek.

2014. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenki véleménye hasznos számomra, természetesen az is érdekel, hogy akinek nem tetszik, annak éppen miért nem. Pl nekem valószínűleg eszembe sem jutott volna, hogy "piszkos", és ne használjam fel, ha kapott volna a kislányom.

Egyik válaszolónak itt egy link, igaz angolul van: [link]

2014. jan. 24. 16:26
 15/22 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk, drága Pampers pelusból volt, de nem tudtam elhasználni, mert a gyerekemnek olyan az alakja, hogy abszolút nem volt vele összhangban, minden kifolyt belőle. Pedig stimmelt a méret.3-4 teljes ruhacsere/nap után meguntam. Nekünk végül a dm-es saját márkás jött be. Minden gyerek másmilyen, akár tesóknál is előfordulhat, hogy másfajta pelus a jó. Sajnos eladományozni sem tudtam így, mert fura lett volna zacskó nélkül,összetekerve, nem? Amúgy ami hasznos volt benne az ajándékok közül az a fogínygél. A lányom extrém hamar kezdett fogzani, és egy hajnali kétórás kelésnél életmentő volt:) Nem voltam erre még felkészülve, magamtól biztos nem vettem volna még. Szerintem inkább ajándékkosarat csinálj, ha mindenképp valami ilyesmit szeretnél.
2014. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmnek csináltam 3 emeleteset anno. Akkor még viszonylag újdonságnak számított. Össze-vissza fotózták, nagy sikert aratott.

Aztán persze el is használták. :-)

2014. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A 15-öshöz csatlakozom, szerintem is gond lehet a pelenka márkája. A gyerekeim pl. liberósok voltak, a Pampersből minden kifolyt hátul a derekuknál, úgyhogy ha pamperses "tortát" kaptunk volna, bármilyen cuki, nem tudtuk volna hasznát venni.
2014. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kicsit finnyas vagyok en is ilyen szempontbol, de nem orulnek neki, bontott pelus, amit ki tudja milyen kezzel raktak ossze. Ha kapnek ilyet, elajandekoznam a vedononek, hogy adja oda valakinek.
2014. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék azokhoz, akiknek a pelenka márkája nem mindegy.
2014. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na de azt is ki kell tapasztalni. Azt is meg kell venni, akkor az is jobb ha ajándék.
2014. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!