Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alszik el este 1,5 év...

Mikor alszik el este 1,5 év körüli gyerkőcötök? Nappal mennyit alszik és mikor? Hogy altatjátok el nappal? Ébred még éjszaka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lányom pont ma 18 hónapos. 3 hete nem szopizik, ami azért fontos, mert előtte 4szer kelt éjszaka.


Most fél 9kor alszik el és reggel 8- fél9 között kel. Végig alussza az éjszakát.


Nappal 2 órát alszik fél 1-től fél 3-ig.


Apa vagy én bemegyünk vele és mellé fekszünk, megvárjuk míg elalszik és kijövünk.

2014. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam lassan 20 hónapos.Egy átlag nap úgy néz ki nálunk,hogy este 8.30-9 fele alszik reggel 7-7.30-ig.

Déltől-2-ig alszik egyszer.

Persze mindez amikor nem fogzik,mert akkor borul minden az éjszaka miatt.

2014. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Az én kislányom nappal fél 2-2 körül alszik el, kb. 1,5 órát. Este 9 után alszik el egyedül tápszert kap még ekkor. A délutáni alvás sajna még csak cipelve, énekelve ringatással megy, de szeretném leszoktatni, mert már 12 kg felett van és átlag fél óra, mire elaltatom. Csak nem tudom hogy álljak neki. Ha leülök vele, nem jó neki, fel kell állnom, ha az ágyra melléfekszem, csak mászik el, meg játszani akar, abból sose lenne alvás...
2014. jan. 28. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!