Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kalkulátor azt mutatja,...

Egy kalkulátor azt mutatja, hogy a gyermekem túlsúlyos, nagyon gyors ütemben hízik, keressem fel ezzel kapcsolatban az orvosunkat. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
4 hónapos
2014. jan. 28. 20:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A Milumil szerint az én lányom is túlsúlyos, de a doktornőnk szerint tökéletes a súlya. 3 hónapos, 62 cm, 6kg 20 dkg. Anyatejes. Egyáltalán nem kövér, nagyon csinos a kislányom. Szerintem ne foglalkozz a kalkulátorral.
2014. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"az átlagos félévesé gyerek súlya 6-7kg körül van, az egyévesé pedig kb 10 kg.


A te babád egyértelmüen mindkettö alapján jóval több, mint a normál érték."


Jóval? Honnan tudjuk, hogy mekkora lesz fél évesen?

Azok a babák, akik 3 hónapos korukra megduplázzák a súlyukat (enyém is ilyen és sok ilyen van) utána általában lassabban híznak.


Babám 3 kiló alatt született, 6 kiló volt 3 hónaposan, fél évesen pedig 7...

2014. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Beszéltem ma a védőnőnkkel. Azt mondta, semmi gond nincs a kislányommal, ne foglalkozzam ilyen kalkulátorokkal, örüljek annak, hogy most már minden renben van vele, és szoptassam tovább úgy, ahogy eddig. Látszik a súlya, mert van tokája és hurkái is rendesen. De én ennek örülök, mert egyre jobban homályosul az a kép, amit születése után az inkubátorában láttam.
2014. jan. 29. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!