Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes Bergon állványos...

Érdemes Bergon állványos hintát venni?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 5. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Az én babám 8 hónaposan próbálta ki először ezt a hintát és akkor megfogadtam hogy jó nekünk a 2ezer forintos sima szobahinta! Nekünk nem jött be! Egyrészt alig mozog valamit előre-hátra, az én fiam meg szereti ha "repül" a hinta! :) Másrészt közel van az állvány és folyton kinyúlt, megfogta, szerelni akarta hintázás közben és attól féltem hogy egy rossz mozdulatnál eltöri a kezét!

Én nem ajánlom... Ettől független többen írták már itt hogy az ő babájuk meg szereti!

2009. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

annyi vele a gáz, h tényleg kell figyelni, h ne nyúljon ki menet közben. én ezt úgy oldottam meg, h mondókáztunk hintázás közben és arra figyelt.

már 1,5 éves, és tudja, h nem szabad a vasat mgfogni, mert akkor jön a gipsz...

2009. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú, ez nagyon durva. 1.5 éves, eddig kint hintáztunk, de most karácsonyra venni akarunk neki szobahintát. Igazából azért néztem ezt a fajtát, mert 25 kg a teherbírása.

Akkor milyen márkájút érdemes venni?

2009. dec. 6. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az első vagyok! Mi a Bambiba vettünk sima, egyszerű, felfúrhatós, 2ezer forintos szoba hintát! Szerintem ennél jobb nincs.... :D
2009. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, ha ikea közelében laktok, oda érdemes benézni, mert nagyon klassz darabok vannak. amúgy én írtam neked anno, h nekünk van a tako 25kilóig. elég nagy már a babád, szerintem el tudod neki magyarázni, h oda nem szabad nyúlni. már megérti, a fiam is 1,5 éves, igaz mi már 1 éve használjuk, de nem nyúl oda.
2009. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!