Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar a 7 hónapos...

Miért nem akar a 7 hónapos babám szopizni?

Figyelt kérdés
Kezdettől kezdve anyatejes baba. A baba rizst tápszerrel kapja. Éjjel szopik van hogy még 2 x is meg reggel 1x. Napközben nem nagyon akar. 1-2 perc és befejezi. A tejem is eléggé megcsappant ezért. 2x-3x szopizik napközben de nagyon keveset. Inni sem akar kb 1,5 decit tudok bele diktálni naponta. Nem kéne adni neki tápszert? Most még több tejre lenne szüksége nem? Most 71,5 cm és 8 kg úgyhogy a fejlődésével nincs gond.
2014. febr. 1. 12:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Azèrt egy kicsit jobb lett volna ha tovább szoptathatom,de ha nem akar nem fogom erőltetni. Este,hajnalban ès reggel eszik rendesen. Megpróbálok neki ahogy irtad napi egyszer tápszert adni. Meglátjuk kèsőbb mi lesz.
2014. febr. 1. 15:24
 12/14 anonim ***** válasza:
èn biztos nem adnék neki tápszert.Szerintem teljesen felesleges. Ha jól értem akkor a tizórait,ebédet és az uzsonnát kiváltottátok. Reggel, este szopik,meg amint írod hajnalban is. Szerintem ez igy teljesen jó. Az, hogy már nem fogadja el a kanalas után a cicit, teljesen természetes,és lényegében pont ez a cél. Jól lakik a kanalassal. Ha éhes lenne amikor cicire teszed, akkor hidd el enne. Ha meg nem éhes akkor nem szabad eröltetni. Az én kisfiam is 7 hónapos volt amikor az ebédet is kiváltottuk,és ö csak reggel, este szopizott. Hajnalban nem. És ö is az a tipus,aki szivesebben eszik kanalasat. Hallgass a babádra,ne eröltess semmit amit ö nem szeretne,mert azzal hidd el több kárt okozhatsz,mintha ilyen idösen csak 3x szopizik. Egyébként is hamarosan(8 hónaposan) be lehet vezetni a tejtermékeket is, ha nincs allergiás a családban. Ráadásulmint irod a fejlödése,sulygyarapodása a is jó. Szóval szerintem ne idegeskedj ezen ennyire. Persze tudom nem egyszerü. :)
2014. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi is Angliaban elunk es nalunk is pont ez tortent. Aztan kb 7 es fel honaposan mi abba is hagytuk a szopit. Egyszeruen csak kinlodas volt mar. En meg szerettem volna ha szopizik de nem volt erdemes eroltetni.

Nehez elfogadni, de van ilyen sajnos. Azert amig szopizik addig jo de szepen lassan el fogja hagyni es nincs azzal semmi baj! :)

2014. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Már szopizik rendesen. Most meg sokszor kel èjjelente. Szerintem a fogzás miatt. Mikor már azt hiszem jobb egy kicsit jön valami más. Nagyon feladja nekem a leckèt. Nyugis időszak mèg nem is volt.
2014. febr. 3. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!