Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a 8 hónapos...

Mit tegyek, hogy a 8 hónapos babám ne bömbölje végig az utat babakocsival?

Figyelt kérdés
Már se boltba, se postára nem tudok menni, mert végig bömböl(szó szerint). Én meg persze kapom a megvető pillantásokat... :(
2014. febr. 3. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem szokta meg a babakocsit? Ül benne vagy fekszik?
2014. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félig ülő helyzetben van. És új a babakocsi.
2014. febr. 3. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Félig ülőben az én kisfiam is üvölt, ültesd fel rendesen. 8 hósan a kisfiam már simán ült magától így mindig ültettem kocsiban.
2014. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen babakocsitok van? Feléd néz a pici? Milyen pozícióba van állítva ( fekvő, ülő )? Lehet, hogy kényelmetlen neki az ahogy van benne de nálunk is kb. ilyen idősen ment a herce-hurca , az volt a baja, hogy nem látott engem. Nem volt fordítható a kar, lecseréltük a babakocsit, hogy szembe lehessen velem és azóta nincs gond sétáknál. A megvető pillantásokkal meg ne törődj.Az elején engem is zavart de egy babáról van szó és ha sír hiába teszel meg mindent akkor ez van. A dolgodat meg kell csinálni és nem húzódhatsz a négy fal közé. Akinek nem tetszik majd arrébb megy...
2014. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok látom már írtad közben, hogy félig ülőben van. Próbáld meg teljesen felültetni lehet az a baj. Ha az jön ki, hogy az új babakocsi zavarja akkor próbálj meg valami szeretett dolgot a kezébe adni amikor sétáltok -kedvenc plüss, rongyi vagy rágóka - hátha attól megnyugszik.
2014. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom majdnem négy hónapig ordította végig a sétákat, ezért meguntam vettem hordozót, de ugye egy idő után nagyon nehéz már. Ha ordít a gyerek azért néznek meg, ha meg hordozod akkor azért.

Aztán egyik napról a másikra megbarátkozott vele annyira, hogy elvan benne, de csak max. 3/4 órát, de csak úgy ha menetiránynak fordítom.

Egy ideig csak engem akart látni, mostmár inkább a külvilágot.

Lehet nálatok is az a baj! Próbálj irányt változtatni.

2014. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém sose bírta,nagy bánatomra..3 fajta babakocsit próbáltunk,mindenféle testhelyzetet,de a válasz 2 perc után mindig ordítás..hát ez van sajnos,most 21 hónapos,már nem próbálkozunk
2014. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!