Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye egy fél éves babának már...

Ugye egy fél éves babának már nem "illene"ennie éjszaka?

Figyelt kérdés
nem tudom,hogy kűzdjek-e a visszaaktatással-mert látom,hogy nem éhes,csak a család nyugalma teljesen rámegy.-mert,ha most megszokja,még nehezebb lesz később..van,hogy egyszer,van,hogy kétszer ébred-és egyszer ebből bizos eszik-mert nincs erőm minden éjjel üldögélni az ágy mellett-és ez megnyugtatja.vagy örüljek,hogy nem óránként ébred-és egyedül elalszik?
2014. febr. 4. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha eszik és utána elalszik, akkor ez miért gond? Szerintem fél évesen nem kell még tőle teljes önállóságot várni. Szerintem ennyi belefér, és "illik" fél évesen is.
2014. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andi80018 ***** válasza:
Dehogynem, ha visszaalszik, akkor semmi probléma nincsen ezzel, az én fiam majdnem két éves korig felkelt, egy éves korig kétszer, utána egyszer, most, hogy bölcsizik, jobban végigalussza. Nem kell kényszeríteni semmire, ez már nem az a világ,egyébként később le fog szokni róla. Fél éves még nagyon kicsi, hogy ne ébredjen fel.
2014. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 6 hónapos 1szer biztos de van hogy 2 szer is megébred enni. megetetem és alszik vissza. És ő ráadásul tápszeres baba. Ha nem aludna vissza akkor elringatom vagy simogatom. szerintem így normális. De mondták már hogy csak pici vizet adják neki ha megébred. Ki próbáltam jó nagy orditas lett a végeredmény. Próbáld ki hátha nektek bevallik. bocs telefonról vagyok.
2014. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem éhes? Ha megeteted és ettől megnyugszik, akkor azért elég valószínű, hogy mégis csak éhes volt, vagy legalábbis szomjas. Nem próbáltad, hogy vizet adj neki?
2014. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi-a viz nem vált be.alig eszik,ezért látom,hogy nem éhes
2014. febr. 4. 09:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem fél évesen "romlott el" a kisebbik. Előtte 2,5 hónapon keresztül aludt éjszakánként. Onnan 2-3, néha 4 alkalommal keltünk, szopizott, aztán beájult. Idővel elfogytak a kelések, 10 hónapos korától megint átalussza az éjszakát. Lehet, hogy rád van szüksége. Van tesója?
2014. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van tesója-imádja,de neki is aludnia kellene éjjel(meg hát főleg apának)
2014. febr. 4. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mese, fel kell kelni hozzá. Nálunk is van tesó is, meg apuka is, én keltem ezerszer. Utólag elemezve, rám volt szüksége a kicsinek. Aztán elválasztotta magát, utána már nem is kelt éjjelente.

Azt nem lehet, hogy a férjed kel fel hozzá és ő próbálja visszaaltatni? 1-2 alkalmat ő is kibír, mégha aludnia is kell.

2014. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
legtöbbször ő kel-sokszor sikerül is neki.de ő dolgozni megy másnap-és hónapok óta ez megy
2014. febr. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!