Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell csendben lenni...

Mennyire kell csendben lenni egy 2 honapos baba mellett? Neketek milyen a napotok ha van egy nagyobb tesó otthon?

Figyelt kérdés

Nekunk 4,5 eves a kicsilany nővére, nem tudom mennyire csititgassam, a tv mehet e, termeszetesen halkan, mosogatas, ilyenek....Pici hazban elunk egy szobaban, mert nem lehet nagyobb alapteruletut epiteni, csak tobb szinten. Nyaron toldunk meg egy szintet.

A lenyeg, hogy mennyire okoz gondot a babanak, ha nem eppen síri csendben vagyunk mellette??!!!


2014. febr. 6. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy három éves nagylányom és egy fél éves fiam van. Nálunk az a szokás ugye a fiam még többet alszik mint a nagy, hogy délig éljük az életünket. Rászólni annyira szólok rá ami amúgy is zavarna ha csinálná. Aztán ebéd előtt keltem a picit is ha aludna akkor egy kis közös játék és utána ebéd mint kettőnek és mindenki alszik pihen egy kicsit. Délutáni szieszta. 3 kor kelünk utána uzsi játék és általában már a pici sem alszik vissza ugyan úgy éljük az életünket. Én ha nekem az anyósom ilyet mondana, hogy menjek ki a gyerek mellől a szobába elküldtem volna a pics@ba. Ne ő akarja megmondani nekem, hogy a saját gyerekemet hogy nevelem.

Viszont éjszakára már nem csinálok olyat ami zavarhatná őket. Nyilván közlekedünk a lakásba de nem hangoskodunk.

2014. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt, anyáék aludtak délután. (mai napig alszanak minden délután) Ebéd után ki lettünk küldve az udvarra/utcára mikor hol laktunk és 2 órán keresztül nem mehettünk be. Vagy ha bementünk akkor már nem mehettünk ki és bent kellett maradjuk csöndbe, de ki-be mászkálni nem lehetett...úgyhogy mi inkább maradtunk kint..:D nyilván a kérdés nem erre vonatkozott..de emlékszek mikor húgom volt kicsi és alvásidő volt akkor max a tv ment halkan, anya nekem addig kapcsolt be valami mesét amit nézhettem, addig anya a konyhában elvolt, de hangoskodni nem lehetett. Annyira tartottuk tiszteletben amennyire bármelyik alvó embert tiszteletben tart az ember. Nyilván egy halk tv, vagy zene, motoszkálás nem zavarja de az ha hangosan beszélnek, meg folyamatosan mászkálnak, dübörögnek mellette úgy szerintem senki nem tud mélyen aludni.
2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!