Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutya és gyerek a lakásban....

Kutya és gyerek a lakásban. Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyusunk a lakásban(rövid szőrűek)nem éppen fiatal kutyák,az egyik 14 a másik 9 éves.Kislányom 6,5 hónapos és még nem mászik.Az lenne a kérdésem hogy ki hogyan oldotta meg hogy a gyerkőc mászkáljon?A kutyák már nem nagyon mozognak idebent mert szinte egész nap alszanak a helyükön ha jön a jóidő akkor meg mennek ki az udvarra.Minden nap 3-szor porszívózok és kb.ennyiszer fel is mosok.Nem lesz baja a babának?Olyanok válaszát kérném akiknél van bent kutya a kicsi mellett!Negatívok kíméljenek ha lehet mert kitenni nem tudom már őket és a kicsi is imádja emelett ápoltak,oltva és féregtelenítve vannak.
2014. febr. 7. 21:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%
kedves utolsó.. minden neveltetés kérdése. A kutya fajtája tök mindegy, ha jól vannak nevelve. Ahogy mondják, olyan a kutya mint a gazdája.
2014. febr. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
46%
Utolsó! Ez nem teljesen igaz sajnos. A volt férjemet a saját "szelíd" kutyájuk harapta meg a fején úgy , hogy össze kellett varrni több helyen pedig csak símogatta. Először nem hittem el. Biztos voltam benne, hogy valamit csinálhatott vele. Akkor ő két éves volt. Aztán sajnos saját tapasztalatként rájöttem , hogy nagyon kiszámíthatatlan jószágok. A lányom 1 éves volt és a saját szememmel láttam, hogy "csak " simogatta és a kutya megkapta. Az volt az utolsó napja nálunk a kutyának. Pedig én is imádtam és imádom őket. Viszont nem teszem ki a gyermekeimet "véletlen" sérüléseknek. Bízhatok én akármennyire is az állatban ha egyszer mégis történne valami akkor meg fognám a fejem, hogy erre nem is számítottam. Utólag már nem tudnék mit csinálni. Ja és ezt úgy írom, hogy gyerek korunkban nekünk is voltak nagytestű kutyáink és kicsik is. Emlékszek, hogy nyúztuk is őket... és nem történt semmi baj. Viszont a lányommal már igen és nem szeretném ha ez megismétlődne csak azért mert állatbolond vagyok.
2014. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
kérdező,milyen kutyákról van szó?
2014. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!