Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális vagy más is van így...

Normális vagy más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Jó ideje mindig csak a terhesség,a baba jár az eszembe! Nem egy két napja, úgy másfél éve. Például mindig csak a babás oldalakat böngészem,ha a hasamra nézek ez jut eszembe, ha a mellemre elképzelem hogy szopizna, az ágyon fekszem arról ábrándozok milenne ha mellettem lenne és elsírom magam, kismamás babás filmeket nézek folyton és így tovább!:( Még egyáltalán nincs itt az ideje és nem tudom, hogy ez normális-e és hogy hogy tudnám leállitani magam?!
2014. febr. 11. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát pl próbálj meg kevesebb ilyen oldalon böngészni, inkább elterelni erről a figyelmed.. persze lehet abrandozni.. Szerintem ez nem bűn :) de azért ha úgy érzed nincs még itt az ideje, akkor ne fájdítsd a szíved :) hány éves vagy amúgy?
2014. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ismerős. Nyugi nem vagy egyedül!! Nem szültek mostanában sokan körülötted?
2014. febr. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán az észre kell hallgatni...Nekem fontosabb,hogy ennek az egy kislánynak mindent meg tudjak majd adni,mint az hogy jaj de lennék újra terhes.
2014. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen, sokan ismerõsöm, családtagom vár babát!!
2014. febr. 20. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!