Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ebből gond? Csak azért...

Lehet ebből gond? Csak azért csinálja, mert új neki? Meg fogja unni?

Figyelt kérdés
A férjem megtanította a 4 hónapos kisfiúnkat bürrögni. Nagyon tetszik neki, annyira, hogy azóta, ha ébren van, szinte megállás nélkül bürrög. Nem gőgicsél, nem sikoltozik, semmi más hangot nem ad ki, csak bürrög. Lehet ebből baj, vagy majd megunja egyszer? Már napok óta ez megy. Nem is értem, hogy nem fáradt még el a szája.
2014. febr. 12. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon édes :-) Nem lesz belőle gond, majd megunja.
2014. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan mi baja lehetne tőle? :) Elszórakoztatja magát.
2014. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy annyira tetszik neki, hogy más hangokat nem fog próbálgatni. Egyébként tényleg nagyon édes, főleg, ahogy nevet saját magán két bürrögés között.
2014. febr. 12. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, soha az eletben nem fog beszelni, csak burrogni. te esznel vagy?
2014. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos ilyenkor kislányom is ezt csinálta de ő magától jött rá :) pár napig ez ment azt meg tanult mást :)
2014. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö gondolom még te sem láttál olyan gyereket vagy felnöttet aki nem beszêl csak brümmög....
2014. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De sajnos láttam. Kórházban voltunk egy fertőzéssel két hétig antibiotikumos kezelés miatt, és ott pont egy szobába kerültünk egy olyan fiúval, aki sikongatott. A másik szobában pedig volt egy fiú, aki csak bürrögött mint egy kisbaba. Mindketten már kamaszok voltak. Elég sokat beszélgettem az anyukáikkal és azt hiszem egy kicsit azóta túlparázom a dolgokat, de szörnyű volt látni azokat a szegény kamasz fiúkat és az édesanyjukat. Addig valahogyan nem gondoltam arra, hogy bármi gond lehet, de azóta minden kis apró jelnél attól félek, nehogy sérült legyen az én fiam is. Tudom, hogy hülyeség, de ilyen közelről még nem találkoztam szellemi fogyatékos gyerekekkel és szülőkkel, és két hét alatt elég sok mindent meséltek.
2014. febr. 12. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért az más és az nem azon múlik hogy apuka ezt mehtanitotta -e neki! Minden baba csinálnja ezt! Egyértelmüên túl parázod! Ha látsz egy sánta gyereket akkor utána attol fogsz fêlni sánta lesz -e???? Ezt gondolom te is érzed hogy abszurd ahogy gondolod!
2014. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nálunk is volt bürrögés,de elmúlt

ilyen közeli tapasztalatok miatt felerősödnek a félelmek,hagyd őket,a Te babád nem sérült,inkább ennek örülj!

2014. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!