Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már most meg vehetem neki...

Már most meg vehetem neki vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés
9,5hós kislányom már kapaszkodva bútorok mentén szinte szalad olyan gyorsan megy. szeretnék neki tavaszra venni egy cipőt de nem tudom hogy már most érdemes e megvenni? pont most van akcióban amit ki néztem. jelenleg 19-es kis cipője van itthon de már kezd kicsi lenni neki. nem tudom eldönteni hogy már most meg vegyem neki vagy ne. ti mit csinálnátok?

2014. febr. 13. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Megveheted neki szerintem a 20-ast. Mi is pont akció miatt megvettük neki szintén ilyen tájt, csak akkor ott nyár volt, és mi őszre vettük meg így előre. Jó lett. Jó döntés volt.
2014. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mikor jön be a tavasz...

De lányom is 9hós korától szaladt a bútorok mentén és csak nemrég indult el, 15 és fél hós korában,szóval nem jelent semmit mikor állt fel.Lába növését sem tudhatod,de egyébként megveheted,max babakocsiban hordjátok még.

Bár én lányom jó nagy lábú,ő neki hónapokig 22-es volt,kb 8-12hós koráig,most azóta 23-as neki 16hónaposan is még.

2014. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, átlagosan három hónap alatt nő egy méretet a lábuk. De ha egy cipő már most kicsi, azt le is kell cserélni a következő méretre. Egyébként babakocsiban lábzsákkal még egy nagyobb méretű tavaszi cipő is lehet rajta.
2014. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!