Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszajött babám étvágya...

Visszajött babám étvágya mióta szüneteltessük a hozzá táplálást, mitől alszik jobban mert nem hagyom nappal aludni vagy mert nem kap szilárdat?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos és utoljára tegnap reggel adtam neki egy kis tört burgonyát azóta csak tápszert eszik, amíg hozzá tápláltam kapott almát, banánt, sütő tököt, krumplit, addig alig akart tápszert enni.

40 -120 ml-is alig itta meg pedig csak napi 2 alkalommal tápláltam hozzá.

Ma nem kapott semmit csak tápszert és reggel óta hihetetlenül sokat eszik 130-180 ml -ig eszik. 3 óránként.

Mint akinek meg jött az étvágya, nappal nem hagyom aludni , mert éjjel elég rosszul aludt, mivel nappal 6-7 órákat aludt így amikor legelsőnek megébred nem altatom vissza így nappal 2 és fél 3 órát alszik csak.

De vajon miért ébred éjjel olyan gyakran? Amikor hozzá tápláltam nagyon sokat pukizott.

Az alma és a banán vegyítve az puffaszt?



2014. febr. 13. 21:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ha szörnyűnek tűnik ha nem én próbáltam tegnap újból hogy hagyom vissza aludni este megint nem akart aludni és délután is álmos volt de egyre nehezebben alszik vissza minél többet alszik.

És az éjjelek ugyan olyanok így sem úgysem alszik folyamatosan.

Ha nem azért ébred mert éhes akkor azért mert a cumi kiesett a szájából, de érdekes mert nem is marad meg a szájában nem képes 2 percnél tovább egyedül szívni de anélkül nem tud aludni.

2014. febr. 15. 09:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Amit itt leírtál,azon majd nem minden anya végig ment és ez teljesen normális egy 4,5 hónapos babánál!

Próbáld meg rendszerezni az alvását,úgy ha megébred fent van x órát,és ha látod hogy aludni akar elfekteted a kezedben sétálgatsz vele és dúdolsz neki.Az se egy utolsó szempont ha kicsit sötétebbet csinálsz a szobába!

Hidd el az a gyerek nem azért csinálja mert a téged akar idegesíteni,ha nem azért mert ez az élet rendje nála!

2014. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!