Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről? A védőnőn...

Mit gondoltok erről? A védőnőnek illik oda szólni telefonon, ha házhoz kimegy?

Figyelt kérdés
A védőnőnk sosem szokott előre szólni, csak feltűnik a semmiből. Ez még nem is lenne akkora gond, de a múltkor, amikor a rendelőben összefutottunk, számon kérte rajtam, hogy hát ő ott csengetett, de nem jött ki senki. Persze, hogy nem, mert nem voltunk akkor otthon. Gondolom, hogy nem vagyok köteles heti 7 napot 24 órában otthon tölteni. Nem illene telefonon szólni előtte, hogy jön? Én úgy gondolom, hogy senkire sem illik "rátörni", én is mindig mindenkivel megbeszélem előre, ha megyek valahová.
2009. dec. 9. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem jelentkezett be. Nem tudom,máshol ez szokás-e,én nem is várom el.de ha nem vagyok itthon,az az ő baja :)
2009. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, elárulod hova valósi vagy? Mert akkor lehethogy ugyanaz a védőnőnk... :D
2009. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem semmi! Hozzám mindig telefonon bejelentkezik, vagy előre megbeszéljük hogy mikor lenne alkalmas. 2 hónapos a kislányom. Mi az hogy számon kéri??? Legközelebb mond meg neki hogy ha akar jönni akkor szóljon előre, mert nem ültök otthon... de ha ennyire banga akkor menjen csak potyára.

Amúgy én mindenkitől illetlenségnek és tapintatlanságnak tartom ha csak úgy beállít. Én is ha megyek valahova akkor odaszólok telefonon hogy otthon van-e az illető és nem zavarnék-e. Na mindegy, úgy látszik nem mindenkinél működik így.

Minden jót kívánok! :)

2009. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

6 hós a babám. Eddig kb. 7-8X volt a védőnőnk. Egyik alkalommal nem szólt, hogy jön (mert a lépcsőházban újszülött babát jött látogatni, gondolta, benéz hozzánk is), hát nem is voltunk otthon. Pedig időnk nagy részét itthon töltjük, az volt az első nagy közös családi bevásárlásunk.

Én sem tartom illőnek, hogy csak úgy betoppanjon valaki, mert nálunk is sokszor "szalad a ház", és előfordul, hogy 10-kor még pizsiben vagyok :)

2009. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az enyém dettó.

Nekem is megmondta egyszer, hogy hát csak a szép függönyét tudtam nézegetni ablakon keresztül, mert hiába csöngettem nem jött ki. Ja, bocs, nem voltam itthon.

Szerencsére már nem jár ki és csak kétszer volt eddig is, de akkor is bejelentés nélkül.

2009. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!