Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor hiába ringatom nem is...

Akkor hiába ringatom nem is alszik, milyen alvás az olyan amikor csak akkor fekszik mozdulatlan és csendben ha ringatom a kocsiban?

Figyelt kérdés

Persze ezt 1 óra alvás után csinálja csak, 1 órát alszik kb mozdulatlan és úgy hogy nem kell közben tologatni, aztán felébred félig ,ordít, kilöki a cumiját és ordít mind addig míg el nem kezdem tologatni és vissza nem teszem a cumiját.

Aztán ha abba hagyom a ringatást egyből mocorog, nyöszörög , nem is alszik csak csukja a szemét van mikor 1 órát is így ringatom mégsem alszik annyira hogy otthagyhatnám.

Próbáltam már úgy hogy amikor legelsőnek megébred akkor kiveszem a kocsiból és nem altatom vissza, de akkor meg nyűgös álmos még kb 1 óráig amíg szokott lustítani utána kb 1 órára ki megy a szeméből az álom aztán utána megint álmos lesz.

Nagyon nehezen alszik el ha sokat van baba kocsiba ha vissza altatom 2-3 órát is van hogy kocsiban van és tologatni kell.

Amikor kivettem a kocsiból 1 óra után akkor utána nyűgös de a következő alkalommal 2 perc alatt elalszik.

Éjjel óránként ébred már 2-3 hete.

Mert nincs a szájában a cumi felébred rá, de nem is nagyon igényli csak elalvásnál mert nélküle nagyon ritkán alszik el.

Van mikor őt idegesíti és löki kifele a szájából.

Egyedül soha nem szívja a cumit ki kell támasztani neki akkor szívja csak, mert akkorákat cuppog rajta hogy midig kiesik a szájából.

Test közelben sem szeret lenni, tőlem 1 méterre van a kiságy , a babakocsi az meg olyan, karban sem hajlandó meginni a tápszerét cumisüvegből, csak fekve az ágyon vagy a kocsiba.

Én rontottam el valamit?



2014. febr. 15. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok-mintha csak én irtam volna...ajánlom a suttogó könyveket
2014. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En fokozatosan szoktattam a kisagyaba. Az elso 3 hetben mellettem fekudt, majd betettem a mozeskosarat a kisagyba, mert mashogy nem aludt el. Majd kivettem a mozeskosarat, es a feje kore kanyaritottam a szopiparnat. Azota is igy alszik, beteszem es elalszik.Sogornom altatta mindig babakocsiban, most mar masfel eves a gyereke, a babakocsi be van allitva a szobaba, log mar ki a gyerek laba, de mashol nem akar aludni. Ezt te sem akarhatod. De van egy szuper otlet, egy barati par ugyanezzel kuzdott mint te.Elore mondom, azert tetszik mert en nem vagyok annak a hive, hogy valamire raszoktatjuk a babat, aztan hirtelen az ellenkezojet tesszuk, ez kinzas!!! Szoval ok az ikeaban vettek 4 kerekrt es raszereltek a kisagyra. :-) azt tologatjak, es majd kesobb szep lassan leszokik rola a kislanyuk, de ha valamire mar raszoktattad amit megbantal, szerintem hirtelen "ne vedd el tole".Nalunk a cumi volt amire raszoktattam es megbantam, szopi tanacsado javasolta higy vegyem el tole, de mi inkabb 4-5 het alatt csokkentettuk a hasznalatat, mist mar csak alvashoz igenyli. Amugy o most 6 honapos.
2014. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!