Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik baba nem szívja a...

Amelyik baba nem szívja a játszó cumit magától anélkül hogy kiesne, az a baba nem is akar cumizni?

Figyelt kérdés

A babám 5 hónapos és nem marad meg a szájában a cumi de nélküle sincsen meg alváskor.

Vagy tartom neki vagy a gallér tartja helyette.

Akkorákat szív rajta hogy 2-3 cuppant rajta és ki csúszik a szájából.

Honnan lehetne eldönteni hogy nem is kell nekia cumi lehet csak azért akarja a szájában mert én szoktattam rá?



2014. febr. 15. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szívja, nem kell neki!

Ringasd el, simogasd, puszilgasd

2014. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mi 5 hónapounk ugyan így van. Sajnos nem kell neki a cumi. Azért sajnos, mert elég nehezen alszik, nem sokáig van meg egyedül, szóval neki is segíteni megnyugodni. A tesó cumizik. 1 hetes korától, mint aki mindig is a cumira várt, ő aztán nem köpi ki azóta sem:)
2014. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
próbálkozz másfajta cumival,az én kisebbik fiamnál a 6.-ik fajta cumi vált..de az nagyon!!
2014. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én "csak" 3-mal próbálkoztam, feladtam. Lehet, hogy veszek 4. fajtát:)
2014. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

az én pici fiamnak sem maradt meg egyik hiper-szuper újfajta cumi sem. 4 fajtával próbákoztunk, mire ráakadtunk a hagyományos cseresznyecumira! Na, onnantól kezdve, iszonyat nagy a szerelem a cumival! :)

Ezt a fajtát próbáltátok már?

2014. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös, ismerős a szitu :D nálunk is csak a cseresznye alakú cumi jött be, abból is csak a latex-es, az összes többit kiköpte. :) De ezt meg imádja!
2014. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Van 14 db cumink van több egyforma mivel bevásáróltunk belőle mivel a nagyobbik fiam nagyon cumis volt arra számítottam ő is az lesz.

Van fogszabájzós műanyag, gumós végű gumi anyagú, lapos múanyag, csapott végű az az fél gömbölyű.

De van közte ami gyári hibás és karcol, éles durva a cumi része.

2014. febr. 16. 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Nállunk is az a bizonyos 6.-ik fajta sima cseresznyealakú,latex.IMÁDJA!

2014. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik az a cseresznye alakú? Ami régen gyerekkorunkban volt?
2014. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Találtam a Müllerben, angolul is cherrynek hívják. De ez sem jött be:( Marad az üvöltés:(
2014. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!