Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az aludj jól gyermekem módszer...

Az aludj jól gyermekem módszernél délelőtti és délutáni alvásnál is végig kell csinálni a tortúrát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Az én gyerekem este és a du-i alvásnál is cicin aludt el a nagyágyban. 15 hósan szoktattam a saját szobájába, de még sokáig a napközbeni alvás a régi volt. Amikor már megszokta az éjszakait, akkor szoktattam át napközben is. Az éjszakai átszoktatás 3 nap volt, a délutáni meg két hét!!!
2009. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Persze, és napközben se öleld magadhoz sohasem, bármikor is könyörögne érte! Hadd üvöltsön csak csóri gyerek!

Elvégre csak egy kis anyai szeretetre vágyik.

2009. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
szia! semmiképp ne hagyd sirni, még ha azt is mondják h erősödik a tüdeje..mi most szoktunk le a ringatásrol 6 honaposan, 1 hét alatt gyönyörűen leszokott rola és délután is alkalmazom, de este csináltuk először, mi is a kiságyban hagyos modszert csináltuk, DE nem hagytuk soha sirni, csak betettem mikor álmosodott , cumival és csititgattam h aludjon, ha elmászott visszatettem, ha elkezdett nyügösköni kivettem megnyugattam, és hamarosan rájött h nincs mese aludni kell. Előtte megprobáltuk 3-4 honaposan is de akkor nem ment folyton sirt, azonnal abbahagytuk, beláttam h még nem érett rá, neki még szükség van a ringatásra.Most 6 honaposan jött el ugy látszik az idő, ha most nem sikerülne megint hagynám, de most már 1 hete igy alszik.
2009. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!