Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludj jól gyermekem módszernél...

Aludj jól gyermekem módszernél nem jó ha kiveszem a fiam, ugye?

Figyelt kérdés
Ha betartom az időt és bemegyek hozzá,akkor csak nyugtassam meg? Most 1 éves és még nem aludt át egy éjszakát sem.Sőt 3 óránál többet nem aludt még egyhuzamban.
2009. dec. 1. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A könyv úgy emlékszem azt írja h ne vedd ki. én sem vettem ki, bár mi hamarabb kezdtük ezt a módszert, és eddig bevált. Remélem így is marad. Szerintem ha kiveszed, akkor csak nyúlik az idő amíg elalszik.
2009. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen igen, ne érintkezzetek, csak szavakkal nyugtasd meg. Ne is simogasd. :(

Az én lányom 9 hónapos,most kezdjük. Már most kikészültem még a gondolattól is, de MUSZÁJ, mert ez tarthatatlan ez az állapot.

2009. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan kell ezt a módszert alkalmazni ?Légyszi írjátok le ! Köszi
2009. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha figyelmesen elolvasod a könyvet,akkor a válasz:

nem nem szabad kivenni, se megsimogatni még az sem kell hogy már ne sírjon, csak lássa, hogy ott vagy, hogy nyugodt a hangod, hogy nincs baj. nekünk így bevált.


a módszer lényege:

1. ébren kell lefektetni a babát, hogy amikor éjjel megébred ugyanazt a környezetet találja amiben elaludt

2. este 8 és fél 9 között kel lerakni.

3. be kell tartani az időkorlátokat, ami után bemész megnyugtatni a babát, ami csak a babához beszélésből áll.


ezek a legfontosabbak szerintem, de van még sok más kritérium, mint például az esti rituálé, alvó maci stb. fontosd hogy elolvasd a könyvet és mindent úgy csinálj, ahogy írva van, nekünk 3 nap után semmi sírás.

2009. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!