Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztők süttők karácsonyra...

Mit főztők süttők karácsonyra a babo mellett?

Figyelt kérdés
időiány miatt édekelne milyen menü lesz azoknál akinek nincs segitsége és lefoglalja a babo
2009. dec. 9. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam. utolsó vagyok
2009. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
libaleves -megfő magától-, sült malac sütőben szintén magától (szegfűszeggel megtűzdelve fagyasztottam le), meg mákos guba helyett mandulás meggyel, szintén sütőben, ennyi. Ja, köretnek félkész gnocchi -ez van :)
2009. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!En halaszlevet fozok,toltott csirke,krumplipure es franciasali lesz a masodik.

Suti:felfedeztem egy jo oldalt ahol rengeteg egyszeru suti van.De mezes kremes biztos h lesz mert az a ferjem kedvence.

Boldog Karacsonyt mindenkinek:

5 honapos baba anyukaja

2009. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

6 hós a lányom

Szentestére:

1) szilvaleves túrógombóccal (gombócot előre befagyasztom, a leves gyorsan megy)

2) sült vagy rántott husi és hal meg gomba (mint egy kétszemélyes fatál) - ezeket előző este be lehet panírozni, másnap meg kiveszem a hűtőből és megsütöm.

3) angol almatorta (20 perc összerakni, utána áll 1 órát a hűtőben és mehet a tepsibe ez 10-20 perc, ki milyen gyorsan tud nyújtani)

Kókuszgolyót szeretnék még, ha lesz időm csinálok és berakom a fagyasztóba.


Az izgi a következő két nap lesz, mert mindenhova somlóit ígértem...

2009. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!