Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés ellen szeretnék...

Székrekedés ellen szeretnék jó praktikákat kapni. Kinek mi volt igazán hatásos?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gyógyszertárban kapható Levolac, aszaltszilva, barna banán, garantált a hatás:)

14 hetes + 18 hós

2009. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a joghurtok és gyümölcslevek sajna nem használtak.

A Tamarin lekvár + glicerines kúp vált be. Aztán 1-2 hónap elteltével már nem igazán segített ez a kombináció.

Aztán márciusban jött a kígyóuborka mániám. Tzatziki saláta formájában fogyasztva megoldódott a székrekedésem. Most folyamatosan a Cerbona puffasztott búza szeletet kívánom, és teljesen helyre állt a dolog... Gondolom a búza rosttartalma miatt.

2009. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a korpás v. Graham kenyér segít.Annyi mindent kipróbáltam,már kezdtem feladni,de bevált.Pár szelet vacsorára,reggelre van eredmény.:)
2009. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Flavon "lekvár". Teljesen természetes és egészséges.
2009. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia! Nekem azelőtt sosem volt ezzel problémám nem is gondoltam, hogy lesz, de aztán nagyon szenvedtem.Azt hiszem itt olvastam, hogy a búzakorpa (egy teáskanálnyit belekeverek egy joghurtba, és este megeszem)segít.

Hát nekem nagyon bevált, próbáld ki, minden gondom megoldódott!

2009. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
levolac szirup éhgyomora reggel. nekem bevállt 34hetes km
2009. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
aszalt szilva. Szilvalekvár.
2009. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem tegnap ment a hasam, és szerintem ezt úgy értem el, mindenféle előzetes szándék nélkül hogy kovászos uborkát ettem kefirrel, persze nem együtt a kettőt csak úgy a délelőtt folyamán. nem gondoltam hogy ilyen hatása lesz. Reggelizni meg nem reggeliztem.

2009. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tamarinlax lekvár. És normális hatása van, nem lesz tőle hasmenésed!
2009. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
homeopátiás bogyó: bryonia cretica
2009. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!