Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 3,5 hónaposan...

Normális, hogy 3,5 hónaposan próbál felülni? Hagyjam?

Figyelt kérdés
Kisfiam még nem tud ülni magától, nem tudja tartani magát (milyen meglepő...:D) de nagyon próbálkozik felülni, ha az ölemben kicsit "felülősebb" szögben fogom, vagy a hátán fekve, ha a kezét megfogom, belém kapaszkodik és 2-3 centire felemeli magát...
2014. febr. 19. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden baba próbálkozik, de nem szabad ezt még hagyni, ez még nem ülés.
2014. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit magától tesz az a fejlődéséhez kell, hagyd. Te ne ültesd vagy segíts neki, de hagyd őt próbálkozni.
2014. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szabad hagyni még de sok baba csinálja ilyenkor már ezt.
2014. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 és fél hónapos, és ha a hasamra ültetem és a térdemmel támasztom, (kb olyan 45 fokos szögben) akkor ő is próbálkozik felülni. Emeli a fejét, és látszik,hogy erőlködik. Szerintem normális. Úgy tudom, hogy teljesen függőlegesen nem szabad ültetni. De amit magától csinál az szerintem úgy jó. :)
2014. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen normális hogy próbálkozik engedd neki, így erősödik és pár hónap múlva majd felül magától, de ne ültesd.
2014. febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!