Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával (17 hónapos) kettesben...

Babával (17 hónapos) kettesben egy ruhás boltban lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy találtam egy jó használt ruhás üzletet,de még sosem voltam ilyen helyen.A lányomat nem tudom másra bízni,viszont egy kis vásárlás jól esne a lelkemnek:-)(gondolom ezzel nem vagyok egyedül).

Szeretnék szétnézni még karácsony előtt, de a lányom nem tudom hogy viselkedne bent ,mert itthon is mindig pakol attól félek odabent meg pláne mindent szétszedne ,nem lenne egy nyugodt percem sem,babakocsistól meg tuti nem férünk be.

Nagybevásárlásnál nincs gond de ilyen kis helyen nem tudom hogy viselkedne,ha szabadon lenne.

Nálatok mi vált be,fogjátok a kezét? Vagy engeditek szabadon garázdálkodni?


2009. dec. 10. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
játszósarok van a boltban. ahogy belépünk, mintha nem is léteznék. próbálj vinninekivmi játékot, hátha lefoglalja magát. ha nem, engedd garázdálkodni:)
2009. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze! Egy ilyen turiban nem kell úgy vigyázni mindenre, mint egy plázában! Vannak plüssjátékok, gyerekruhák, táskák, eljátszogat velük, vagy együtt"" válogattok :)Engedd, hadd járkáljon! Hidd el, nem zavar senkit, mindenki örül neki!
2009. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott engedd nyugodtan pakolni, le a földre. Mi is úgy szoktuk, túl a XXXX-en!

Esetleg szólhatsz előre az eladónak, hoyg ugye nem baj.

Ha nem akarod fegyelmezni, akkor jól ellesz. Hadd pakoljon, ott szabad!

2009. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ennek örülök:-)
2009. dec. 10. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Múlt héten voltam egy kis turiban ahol az eladó fel volt háborodva, hogy a gyerekek csúsznak-másznak, futkostak a boltban és elküldte őket. Azt mondta elege lett belőlük. Semmit nem akart venni az anyuka csak nézelődött és a legocsmányabb "sötét" pereputty volt.
2009. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, ha nem jön össze fogod magad, kivezeted és elmentek. Az én gyerekem is 17 hónapos. Nekünk csak úgy sikerül ilyen helyekre benézni ha megvárom míg elalszik és babakocsistul betolom. Olyan helyet keresek neki ahol nem lesz útban és amíg ő alszik én nézelődöm.
2009. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!