Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap vinném H1N1 oltásra...

Holnap vinném H1N1 oltásra 1,5 éves gyerkőcömet. Oltás utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy valakinek belázasodott-e a babája vagy volt-e valami más tünete.3 nagyobb gyerkőcöm már megkapta ,semmi gond nem volt.
2009. dec. 10. 21:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

kedden kapta meg a 12,5 hónapos kisfiam az oltást,még hőemelkedése sem volt.

2009. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
17 hónapos kisfiamat egy hete pénteken oltattuk.Semmi baja nem volt.
2009. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!7.19-es.Mindenképpen oltatok,még ha te ezt nem is gondolod helyesnek.Mellesleg gyerekem van és nem "kölköm"!A kérdést viszont azért tettem fel hogy mire számíthatok,hogy mivel ilyen felelőtlen ,a gyerekének rosszat akaró anya vagyok és oltatom,fel tudjak készülni.
2009. dec. 11. 09:59
 24/25 anonim ***** válasza:
Hétfőn oltattam 14 hós lányomat, nem volt sem láza, sem hőemelkedése. Az oltás helyén kb. 1 cm átmérőjű piros folt volt, de csütörtökre már az is elmúlt.
2009. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
de mire készülsz fel, ha senkinek semmi baja? A kölköt nem sértésnek szántam, de te is úgy írtad, hogy gyerkőc. Szerintem a kölök szó se rosszabb, de ki hogy érti.
2009. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!