Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap vinném H1N1 oltásra...

Holnap vinném H1N1 oltásra 1,5 éves gyerkőcömet. Oltás utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy valakinek belázasodott-e a babája vagy volt-e valami más tünete.3 nagyobb gyerkőcöm már megkapta ,semmi gond nem volt.
2009. dec. 10. 21:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

látod a barátom, meg a több barátom is "ilyen "eset.

érdekes, nekünk tényleg semmi bajunk nem volt.

16hós anyuka

2009. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
15%
És többen bele is haltak, de érdekes ezeket az eseteket nagyon igyekeznek eltussolni! De mindenki maga dönti el, hogy mit csinál!Oltass be magát mindenki, és akkor nem is lesz járvány. Én nem fogom. Csak aztán nehogy a sok beoltott miatt legyen járvány!
2009. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
36%
jaj, megint egy összeesküvés elméletet gyártó és nagyon jóindulatú ember!
2009. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Azt kizárt dolognak tartom hogy az oltásba eddig belehalt volna valaki és arról a média nem tudósított volna!Az oltást ellenzőkkel együtt olyan ügyet csináltak volna belőle ,hogy csak na!
2009. dec. 10. 22:09
 15/25 anonim ***** válasza:
23%
Na persze, mert azok a nagyokosok, akik hisznek a tévének, és beoltatták magukat, nem fogják itt reklámozni, hogy lázasak, betegek lettek.
2009. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
22.10-es.Én nem szeretnék vitatkozni mert teljesen felesleges.Mindenki döntsön a legjobb belátása szerint.A kérdésemet ha elolvasod abban bennevan hogy 3 nagyobb gyerekemet már beoltattam még csak hőemelkedésük sem volt!Csak nincs a környezetemben senki akinek 1,5 éves gyerkőce van és már beoltották.Ezért kérdeztem volna ,és szerettem volna ha olyanok is válaszolnak akik már túlestek ezen.Azért neked is köszönöm!Én tiszteletben tartom a Te döntésed!Kérlek fogadd el hogy nem gondolkodhat mindenki egyféleképpen!
2009. dec. 10. 22:34
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minden szervezet más, máshogy reagál bizonyos dolgokra. amugy hallottam olyat, hogy ez a viros kevésbé veszélyes, mint a normál, meg kevesebben halnak meg bennt, mint a normálban. sztem ez az egész h1n1 sztori egy ürügy a gyogyszeripar krizisből való kimentéséhez.
2009. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
5,5 ÉVES LÁNYOM 2 NAPJA KAPTA, EDDIG NEM VOLT SEMMI HÁLA ÉGNEK, ANYUM HÉTFŐN KAPTA, NEKI SEM VOLT LÁZ, CSAK ENYHE KAR FÁJÁS, NAGYAPÁMAK SEMMI, ÉS A BARÁTNŐMNEK AKI TERHES ANNAK SEM, ÉS A 4 ÉVES LÁNYÁNAK SEM. éN JÖVŐHÉEN KAPOK HA MEGJÖN VÉGRE AZ OLTÓANYAG
2009. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
12,5 hónapos fiamat kedd este oltattuk. Semmi baja szerencsére, még hőemelkedés, nyűgösség sem volt.
2009. dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
31%

Te nem vitatkozol???

Akkor meg minek kérdezed, ha senkinek semmi baja, akkor a 1,5 éves kölöknek se lesz semmi baja! Oltasd csak be, legfeljebb majd 10-20 év múlva, de akkor meg már kit érdekel, ugye? Tudod, egyáltalán mi van benne?

Komolyan, mit érdekel, hogy másnak belázasodott e a gyereke, vagy sem? Ha igen, talán nem oltatod?

2009. dec. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!