Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, mivel etessem...

Mit tegyek, mivel etessem hogy jobban hízzon a babám?

Figyelt kérdés
6 hónapos,6 kg-os anyatejes.Most kezdtem a hozzátáplálást gyümivel,főzelékkel.Van valami amitől jobban hízik?PL:krumpli,v tejpép,tápszer,vagy valami.( Nem tudom mi az a tejpép.)
2009. dec. 10. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam imádta a tejpépeket. Vegyél először vaniliásat azzal nem fogsz félre nyulni én reszeltem hozzá almát vagy banánt adtam neki vele. A banának biztosan nagyon hizlaló.De mért is baj ha 6 hónaposan 6 kiló? Az nem vészes.
2009. dec. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért baj, hogy csak 6 kg?

A én lányom 4 kilóvcal születte és 6 hónaposan "csak" 7 kg volt, most 9 hónaposan 8,5 kiló.

Szerimntem inkánbb riasztó, hogy 5-6 hónapos babák 9-10-kg-osak is vannak.

(Fiam 4,4 kilóval született majdnem 10 éve és félévesen is "csak" 8 kig volt, de ő akkor ezzel súllyal nagynak számított, ma meg már kicsi lenne.

2009. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
7kg körül kéne lennie.A védőnő kérdezgeti mennyit és hányszor eszik.Mintha nem etetném.
2009. dec. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!