Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
5 hónapos terhes vagyok de nem érzek magzat mozgást egyáltalán,a családomban örökletes betegség van az összes gyereknél.Nállam nem kivétel vagyok kicsit ó lábam van de nem feltünően viszont az összes testvérem beteg és úgy érzem hogy ő is beteg lessz nagyon nagyon fáj a hasam és ugy érzem hogy valami nem stimmel(1 terhességem)de érzem.Mi távő legyek közöljem az orvossal hogy iszonyatosan fáj a hasam és úgy érzem hogy nem stimmel valami? (22L)
2014. febr. 24. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon bizom benne h ez nem volt komoly! Ez a "kozoljem e az orvossal" resz. Szerintem ez nem kerdes
2014. febr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsáőnat rosszúl fogalmaztam.A vizsgálatkor emlitettem az orvosnak hogy nagyon fáj a hasam de azt mondta minden rendben de én úgy érzem hogy már pedig valami nem stimmel,és az orvos sem veszi komolyan..és erre értem a kérdést hogy mi tévő legyek?
2014. febr. 24. 02:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Na azert! :-D igy azert mindjart mas

Orvos valtason gondolkodtal? Vagy esetleg csak kivancsisagbol elmenni masikhoz? Hatha a masik orvos is azt mondane h minden oke es akkor megnyugodhatnal

2014. febr. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy másik orvoshoz is, és elmondanám neki a félelmeimet. Azt, hogy a közvetlen családban több fejlődési rendellenesség is előfordult már, és aggódsz. Amúgy a magzatmozgást én se éreztem (soha a terhesség alatt), aggódtam is eleget, mégis teljesen rendben van a lányom. Jó egészséget nektek!
2014. febr. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el egy másik orvoshoz,

Hány hetes vagy olyan 20 körül ugye?

Az nem baj ha ilyenkor még nem érzel magzat mozgást, de a fájdalom igen, de kiválthatja idegeskedés is, próbálj megnyugodni, mert az árt a babának.

2014. febr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen 21 hetes vagyok :) és köszönöm a tanácsot,és a jó kivánságokat elmegyek másik orvoshoz és remélem ő másképp áll a dolgokhoz
2014. febr. 24. 11:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen sokszor szoktam ideges lenni hogy ne legyen baja.nagyon remélem hogy igazad van és csak emiatt fáj ennyire..
2014. febr. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!