Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Most mi tévő legyek?...

Anyukák! Most mi tévő legyek? Hogy nem ártok?

Figyelt kérdés

11 hós múlt a koraszülött kisfiam,de még nem ül fel magától,ülni tud ha felültetem,viszont már feláll és lépeget egyet-kettőt az ágyában,de a leülésre még nem érzett rá.

Na most nem is ez a bajom,hanem az,hogy már kinőtte a hordozót és autósülést szeretnénk neki venni.

Tehát a kérdésem,hogy attól,hogy még magától nem ül fel,attól már rakhatom autósülésbe?

Már annyira már nem pici,ugye nem ártok vele?

Vagy mégis mi tévő legyek?


2012. okt. 30. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Van 0-18 kg-ig használható ülés, amit lehet dönteni.
2012. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Az én kis lányom 9 hónapos és most vettünk neki autós ülést a hordozó helyett.Még Ő sem tud magától felülni,de ez nem akadály

az autós ülést akkortól lehet használni,amikor már stabilan tartja a fejét és mellette,egyedül stabilan tud ülni.Szóval.hogy válaszoljak...nem ártasz neki.Sőt hidd el,hogy élvezni fogja,hogy kilát az ablakon!!!Csak a hirtelen fékezésekre figyeljetek oda.

2012. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2012. okt. 30. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
0-18kg háttal beköthető ülést vehettek neki, előre nézőt még tilos. Hogy hogy már kinőtte a hordozót? Ilyen picis a hordozótok vagy ilyen nagy a gyerek?
2012. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elöttem szólónak.Az én lányom már 7 hónaposan kinötte a hordozót, én azon csodálkozok, hogy 11 hósan még hordozóban utazott.

szerintem dönthetős autósülésbe már nyugodtan beleteheted!

2012. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A fiam másfél éves lesz szombaton, most fogjuk lecserélni a hordozót. De ilyen pici 1 év alatt babákat csak héttal beköthető ülésben szabad utaztatni.
2012. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam, most lesz 5 hónapos és bizony szinte kinőtte már a hordozót. Vennünk kellett 0-18 kg autósülést, mert téli ruhában már biztos nem fér bele. Na, Ő tényleg nagy baba.
2012. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 31. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!