Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik - nő létükre - kifejezett...

Akik - nő létükre - kifejezetten fiúgyermeket szeretnének, mi az oka?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 17:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
én azért szerettem volna fiú gyerekeket, mert a lányokat túlságosan félteném kamasz korukban. emellett szerettem volna, ha apukával is épp olyan szoros a kapcsolata mint velem, de valljuk meg a lányok inkább anyásak. A harmadik ok, hogy tovább vigye a családnevet. Persze lányom lesz :) sebaj tóbiás :)
2014. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
"de valljuk meg a lányok inkább anyásak"... erre csak ellenpéldákat tudok.
2014. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én azért mert lehet az elején egy fiúval nehezebb,de később sokkal könnyebb lesz velük,és ha majd lesz lányom is lesz egy megbízható bátyja,ugyanis lehet a lányokkal könnyebb kiskorban de kamaszként katasztrófák,ezért is jobb ha van egy nagyobb fiútesó aki azért ha kell odafigyel majd rá pl buliban(persze személyiség függő is a dolog),meg mert engem csak fiúk vettek körbe nincs se lány tesóm,se lány unokatesóm,és fiúsabb lány voltam.Fiam is lett már 3 éves,és most már nagyon vágyom egy kislányra is :)
2014. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"A harmadik ok, hogy tovább vigye a családnevet."


Most már az égvilágon semmi nem akadályozza, hogy lány vigye a nevet. Nálunk is mindkettőnk nevét kapja a születendő lány.

2014. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Utolsó számomra két vezetéknév kizárt mert egy is nagyon hosszú, nemhogy kettő, Pl Kis- Tóth együtt nincs olyan hosszú mint az enyém egymaga.

Nem értem miért kellene erre valami különösebb indok? Van aki lányt van aki fiút szeretne

2014. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Mert jó dolgukban megvesznek. Akinek kifejezetten csak az egyik nemű gyerek felel meg az nem érdemel semmilyen gyereket. (És itt nem arról beszélek, hogy valaki jobban el tudja képzelni magát fiús, vagy lányos szülőnek, vagy már van egy-két gyereke és szeretne másik neműt is, de ha mégsem úgy alakul, akkor is ugyanolyan boldog és szeretettel várja a babát. Itt arra gondolok, ami napi szinten merül fel itt is, hogy bele van betegedve abba, hogy nem megfelelő nemű a gyereke, az uh óta bőg, stb.)
2014. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
22%
Ezen én is golndolkoztam már. Nem tudom megérteni hogy akarhat valaki fiút...
2014. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó a másik oldal meg téged ne ért, hogy akarhat valaki lányt.
2014. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én azért szeretnék fiút, mert egyrészt párom nagyon szeretne, így teljesülhetne a vágya, illetve azért is mert az én családom nagyon lányos és kíváncsi vagyok, milyen lenne egy kisfiúval. De én nagyon szeretnék egy kislányt is, szóval nem kizárólag fiúgyereket akarok.
2014. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 ketteske ***** válasza:
62%
én világ életemben mindig a kisfiúkkal találtam meg a hangot. kislányokkal sosem jöttem ki olyan jól illetve főiskola alatt is mindig kisfiúkat babysitteltem, így magamnak is fiút szerettem volna.
2014. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!