Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jól kötöm fel babámat a...

Nem jól kötöm fel babámat a Nandu hordozókendőbe, hogy mindig megfájdul a hátam az első 10 percben?

Figyelt kérdés
A fiam állandóan új ingereket keres 5 percnél tovább nem marad el sehol, a kendő jó lenne mert ott akár 1 órát is el van, de nagyon fáj a hátam. Másnak is megfájdul a háta, dereka? Vagy csak én nem tudom jól felkötni?
2009. dec. 12. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, én hozzáértő kendősöktől úgy tudom, hogy a nandu nem éppen a legkényelmesebb választás, se neked se a babának. Nem tudom mennyi idős a kisfiad, de szerintem nézd meg inkább ezt a másik kendőt, és hordozót:

[link]


[link]



A kislányom 3 hónapos, a fent belinkelt kendőt hazsnáljuk és nagyon kényelmes nekem is neki is, és egészséges az anyaga miatt rugalmasan mégis stabilan körbeöleli, órákat tud benne aludni, és az én hátam se megy szét. Persze azért ha sokat van rajtam egymás után akkor érzem a hátam, dehát szerintem olyan nincs hogy ne fáradjunk el :)...

2009. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ kedves válaszoló, megnéztem mindkét oldalt tényleg jókat láttam de nem szeretnék beruházni egy újabb kendőbe. 5 hós a babám és mielőtt megvettem ezt a kendőt voltam "tanfolyamon" ahol hozzáértők megmutatták a kötéseket. Akkor úgy gondoltam ez tök jó és vettem egyet, még pocakos voltam. Talán fel kellene frissíteni a tudásomat...lehet valamit nem jól csinálok vagy egyszerűen csak hátfájós vagyok mert most, hogy nincs rajtam most is fáj..
2009. dec. 12. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

en is hrdozom a kislanyomat, 4 honapos , szinte 7 kg, mar kezd nehez lenni. Azt mondjak, 6-8 kg folott ajnalott haton, Nehez , de meg lehet tanulni. A mamami.hu oldalon sok kotestechnikat lathatsz

Blanka

2009. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!