Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinél akkor jön a...

Mindenkinél akkor jön a védőnő, amikor akar?

Figyelt kérdés
Azt mondta, ez a hivatásával jár, nem tud előre tervezni és amúgy is a valóságot kell látnia, nem vendégségbe jön. Tényleg mindenkihez csak úgy bemennek bejelentés nélkül?
2014. márc. 3. 10:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Ez a lényege az otthoni látogatásoknak.
2014. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
igen és ez ahhoz is kell hogy pontos képet lásson arrol hogy éliteka hétköznapokat, igy tudja észrevenni könnyebben ha gond van. Ha nme igy lenne mondjuk egy szutykos mocskos házat is épp kitakaritanak rendbe rakják a gyereket, iyg a védödnö azt hiszi minden rendben, aztán utána lehet a baba a saját kakijában kinlódik napokig vagy egyéb szörnyű körülmények között él. Tudom ez a legtöbb esetben temésztes hogy nem igy van ezért eszébe sem jut az embernek, de sajnos van ilyen is. Így könnyebb kiszürnie az éeltkörülmények megfelelöek-e a gyereknek.
2014. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is így van, de engem nem zavar, mert nem szőrszálhasogató, tehát nem szól ha van mosatlan edény vagy ilyesmi. Egyébként én megértem a védőnőmet, mert hatalmas körzete van rengeteg csecsemővel, terhes kismamával, emellett még az itteni csecsemőotthonba is ő jár ki, lehetetlenség lenne előre terveznie (csak a mi lépcsőházunkban van 3 baba). Mondjuk 10 alkalomból kb. 5-ször nem talál minket itthon, de azért mindig elér. Egyébként igaza van abban, hogy nem arra kíváncsi, hogy milyen ügyesen tud az ember vendéget várni, hanem arra, hogyan élsz. Egyébként a mi védőnőnk annyira komolyan gondolja, hogy ő nem vendég, hogy még soha semmit nem fogadott el, pedig mindig kínáljuk.
2014. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szól előre, hogy melyik nap hány óra körül érkezik.


Jelezte, hogy alkalmanként lesz olyan, hogy váratlanul érkezik, mert úgy is képet kell alkotnia a családról, hogy nem jelentkezik be előre. Nálunk így még nem volt, vagy ha volt nem voltunk otthon.

2014. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk is mindig bejelentés nélkül jött, vagy itthon talált vagy nem. Ha nem, jött máskor és kész. Így kell csinálniuk, nincs ebben semmi rossz.
2014. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem. Amíg hetente jött, mindig megbeszéltük, hogy mikor. Amióta csak néha néz ránk, mindig felhív reggel, hogy beugrana, megfelel -e. Sőt, ha 5 házzal arrébb jár, akkor is fel szokott hívni, hogy otthon vagyunk -e. Nem örülnék, ha csak úgy beugrana.
2014. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az első védőnőmmel előre megbeszéltük,aztán elköltöztünk,és az a nő a legrosszabbkor állított be mindig nagyon utáltam kb olyan volt mintha rajta akarna valamin kapni vagy megfigyelne,pedig okot sem adtunk arra,hogy ne bízzon bennünk,de elég fiatalok(20-21) voltunk gondolom már előre elítélt,hogy biztos borzalmasak vagyunk.Amúgy volt vele még ezer más gond pl elapadt a tejem Ő meg azt hajtogatta nem baj fejjek,nem értette hogy már egy csepp sincs,és nehogy tápszert adjak,mert az méreg,persze nem hallgattam rá éhes volt a fiam nem volt tej,marad a
2014. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
bocsánat elküldte szóval maradt a tápszer,aztán haza költöztünk és visszakaptam a normális védőnőmet.
2014. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk mindig meg volt beszélve előre mikor jön. Mondjuk olyan 8-10 hónapos kora körül jött utoljára, azóta nem szerencsére. Aranyos nő, de utálom, ha vendég jön hozzánk. Mondjuk hozzám aztán jöhetne meglepetés szerűen, soha nem nyitok ajtót ha csengetnek és nincs megbeszélve.
2014. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi mindig megbeszéltük hogy kb. mikor jön az adott napon. Nagyjából ő is jól tudott időziteni, mert megvolt hogy melyik családnál kb. mennyi időt tölt, és melyik után hová meg. 2 éves státuszra még ő jött. Mondjuk ez egy jó környék, nem tudom hogy összefügg-e a módszere ezzel. Tökre nem örültem volna ha akkor jön amikor még pizsiben, kocosan nyomom reggel és a reggeli felé még az asztalon hentereg. Imádom amúgy, soha semmibe nem kötött bele, tanácsot ad normális hangnemben és segít ha kell.
2014. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!