Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit válaszoltok erre a...

Ti mit válaszoltok erre a hülye kérdésre?

Figyelt kérdés

Anyukák!!!

Akiknek nyugodt jó babájuk van.

Tőletek kérdezték már ismerősök, esetleg rokonok, hogy nem-e szoktatok unatkozni?

Mit lehet erre a hülye kérdésre válaszolni, természetesen olyan kérdezte akinek nincs gyereke, vagy van, de az anyja/anyósa is velük lakik.

Annyira fel tudnak bosszantani ezzel a kérdéssel.



2014. márc. 4. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani hogy peesze hogy unatkozok, ülök egész nap a gép előtt a férjem majd ha hazajön a munkából kitakarit és megföz. Általában erre kikerekedik a kérdező szeme és csendbe marad.
2014. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tőlem mindenki azt kérdezi, hogy jó baba-e?

Én csak annyit válaszolok erre, hogy: Egyenlőre még nem felesel vissza!


Értelmes kérdésre, értelmes válasz.

2014. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen elég sok hülye kérdést tudnak felteeni, mintha akinek gyereke van csak feküdne egész nap.

Nah meg ez a "jó baba-e" kérdés is :D hát igen, valószínűleg nem szedi szét a házat.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. márc. 4. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam egy kicsi másik pici volt. A naggyal ráadásul tornára jártunk (kicsit is vittük) heti 3-szor ovi után. Kb 1,5 és 3 ,5 volt a két gyerek, amikor barátnőm közölte velem, hogy ő nem tudna itthon unatkozni, hiányozna neki a munka:) Mondtam neki, higgyeld el kipihentebb voltam, míg dolgoztam, de aztán rájöttem fölösleges, ő gyerektelen, nem értheti.
2014. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tica0121 ***** válasza:
:D Tőlem is sokan kérdezi, hogy jó baba-e? Mindig azt mondom: nem! Köpköd és állandóan bepisil, bekakál..... Erre meg szoktak rökönyödni.... Az unatkozós kérdésre én is azt szoktam mondani, hogy nagyon unatkozom, mert a bejárónő elvégzi a házimunkát, a dada meg egész nap a gyerekkel van... én meg nem tudok magammal mihez kezdeni! :D
2014. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen akinek nincs gyereke általába azok szoktak ilyen hülyeségeket beszélni :D

Köszi a válaszokat.

2014. márc. 5. 11:48
 7/8 anonim válasza:

A legjobban azt szeretem mikor elkezd sírni a baba a postán játszótérem boltban és idióta tini p.csák félhalkan megjegyzik hogy.na nekik ezért meg ezért nem kell gyerek és milyen ciki hogy itt üvölt stb.csapnám úgy nyakon az ilyen idióta csitriket és kérdezőket hogy jojòzna a szemük

(elnézést a megnyilvánulásért)

2016. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vk.alapvetően nyugodt a babym (bár nem.mostanában) és a hülye kérdésekre vmi olyasmit szoktam felelni hogy gyere átadom és majd jövök :) megtudná mennyire unalmas is egy vagy két kicsi
2016. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!