Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jó ezekben a tippelős...

Mi a jó ezekben a tippelős kérdésekben? Miért válaszolnak (válaszoltok) olyan sokan minden ilyen kérdésre?

Figyelt kérdés
Nem gáz, hogy feltesztek magatokról szinte meztelen képet? (még ha csak a pocak látszik is)
2012. jún. 14. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az válaszol rá akit érdekel. Ennyi a dolog nyitja (:

Én egy időben válaszolgattam, de aztán meguntam. Meg se nyitom őket.

Amúgy miért lenne ciki? Én még olyan képet nem láttam itt, akinek a feje is látható volt...akkor meg nem mindegy?

2012. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz!!

Miért, esküvői ruhát, autót, cipőt, modell-lányokat lehet? A terhes pocikkal semmi gond. Nem látjuk kicsoda, nem tudjuk a nevét. Csak a pocakjáról kell "véleményt" mondani.

2012. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem gáz mivel ez a terhesség kategória.

Véleményem szerint a "szexualitás" fórumban ennél sokkal megbotránkoztatóbb kérdések merülnek fel.


Tippelhetek? Pasi vagy :D

2012. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azert valaszolnak, mert jateknak fogjak fel. Ennyi.

Olyan kb mint kitolteni az ezredik onismereti vagy parkapcsolati tesztet valamelyik noi ujsagban.

Engem pl nem motival, nem valaszolok, de nem is idegesit, meg sem nyitom, mert nem erdekel.

A fotokkal pedig meg az sem lenne gaz (szerintem), ha meztelen lenne, mert nem haborit fel a csupasz bor/test latvanya.

2012. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kétgyerekes anyuka vagyok

hát én sem fogok eret vágni magamon az ilyen kérdések miatt, csak érdekel, hogy kinek mi a jó vagy rossz ebben a fajta kérdésben

semmi rosszindulat nincs bennem.

2012. jún. 14. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Akkor reméljük most választ kaptál eme rettentő fontos kérdésre.
2012. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szeretek válaszolni ilyen kérdésekre, és nemrégiben tettem is fel egyet. Nem voltam meztelen a képen, egy hosszú tunika és cicanadrág volt rajtam. Személy szerint azért mert kíváncsi voltam mennyire tippelik a terhességi heteimet mert azt hittem kicsi a pocakom, ami most beigazolódott mert sokkal kevesebbet tippeltek mint amennyi vagyok. Hát ezért.
2012. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy játék. Ennyi. Még mindig jobb, mint amikor anyuka megkérdezi, hogy hasmenéskor van e éjjel hasmenése a gyereknek és kell e pelust cserélni:)
2012. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én értelek és már egy kicsit unalmas. Igazából sok értelme tényleg nincs.
2012. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Énis tettem mâr fel ilyen kérdést saját magam megnyugtatására, 28 hetesen kb 20 hetesnek éreztem a hasam méretét ês nyugtalan vtam hogy pici a hasam... Aztán mki 26-30ig tippelt és azota nem agyalok azon hogy kicsi lenne, mert tudom hogy normálisan fejlödik,csak néha bezizülök... De a vâlaszolok sokban megtudják nyugtatni az embert.
2012. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!