Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hetes terhes vagyok 2...

Évi89 kérdése:

20 hetes terhes vagyok 2 héttel ezelőtt voltam a kötelező 18 hetes uh-n lehet hogy fiam lesz vagy mi?

Figyelt kérdés
a dokik az uh-n azt mondák 99% hogy kislány de sok helyen olvastam többek közt ezen az oldalon is hogyha az anyának a mellső falon tapad a placenta akkor fiú lesz szerintetek ez befolyásolja ?
2014. márc. 5. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D
2014. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább higgy a dokiknak, mint egy ilyen mende-mondának. :D Nekem hátsó fali lepényem volt...és fiam született. A 12. héttől kezdték mondani, hogy fiú lesz...az lett :) és 3 hónapos már.
2014. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem a méhlepény helyzetétől függ, hidd el...
2014. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm mindkét terhességénél elöl tapadt a placenta - két lánya van.

Kb. semmit sem kell adni ezekre a hiedelmekre........

2014. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

oké köszi a válaszokat de annyira sok ember van akik okosabbnak hiszik magukat az orvosknál,hogy már majdhogynem meggyőznek engem is .. :) de nem hiszek ezentúl a hülye mende mondás babonáknak

ja és hamár babona mikor kezdtetek vásárolni a piciteknek mert arról is hallotam sok mindent már hogy előre nem szabad

erről mi a véleményetek ???? :)

2014. márc. 5. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


10 hetes voltam, amikor vettünk egy kislány cipőt(valahogy éreztem az elejétől, hogy kislány)

18 hetesen meglett a rózsaszín kiságy. És onnantól mindent apránként megvettem

14+5 mondták, szinte 100%ra, hogy kislány.

Kislány is lett hátsó falon tapadó lepénnyel.

Most már 5 hónapos múlt!:-)

2014. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mellső falon két lányom lett, úgyhogy erről ennyit.
2014. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az orvosnak általában jobban hiszek, mint a babonának.

Kivéve a gyerek neme, mert az elsőnél 18 hetesen 90%-ra kislánynak mondták és kisfiú lett. Másodiknál is azt mondták hogy kislány lesz, de nem teljesen 100%, és megint kisfiú lesz.


Hogy hol tapad a placenta, szerintem tök mindegy. Már a megtermékenyülés pillanatában eldől, hogy kisfiú, vagy kislány, aztán csak napokkal később tapad meg valahol. Hogy mi befolyásolja a helyet, azt nem tudom, de nem hiszem hogy a neme.

2014. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az uccsó válaszadótól kérdezem hogy mikor szülted gyermekeid ?? nem lehet hogy akkor még nem volt olyan fejlett az orvostudomány ? vagy nemrég lettél anyuka ?? :) remélem hogy az én gyermekem neme nem akar megváltozni mert az álmom egy kiscsajszika :)
2014. márc. 15. 10:23
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha már 90%-ra meg tudják mondani, hogy fiú vagy lány, akkor az azért nem lehetett annyira régen :D

Leginkább attól függ, hogy meg tudják-e mondani, hogy hogyan fekszik a baba, "belóg" neki a köldökzsinór vagy sem. Fiút általában könnyebb észrevenni, mert van ott valami. De nyilván akkor lesz 100%-ra biztos, ha kibújik.

Nekem lányom lesz, későn derült ki (21. héten mondta először a doki, hogy eléggé lányos dolgokat lát), de azóta már több UH-n megerősítették, nekünk is megmutatták, hogy mit kell figyelni. Korábban egyszerűen úgy fordult, hogy nem lehetett megnézni.

2014. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!