Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy 3 honapos...

Létezhet, hogy 3 honapos babank utánozza, amiket mondunk?

Figyelt kérdés
Mondjuk neki pár napja, hogy GÍ, BÚ, GAGA, mert kacagott rajta. De mar most rendesen mondja ő is... Pl. A BU-t akkor nem mondja, mikor GAGA-zunk neki... :) de nehogy azt higyjetek, hogy csak igy beszelunk neki! :)
2014. márc. 5. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez velünk is előfordult,hogy azt mondta amit mi, persze baba nyelven :) próbálkozik így úgy tűnik mintha utánozna titeket :)
2014. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Paromnak is csinalta mikor BU-zott, olyan erdekes volt! Igy viccesen hangzik az egesz, de nagyon aranyos, ahogy issza a szavainkat es mennyire nez minket es elvezi az egesz eletet! :) az elso babanal nem tapasztaltunk ilyet, lehet azert ilyen erdekes...
2014. márc. 5. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:

mindent utánoz:) próbáld ki, hogy fölé hajolsz és kinyújtod a nyelved...ő is fogja:)

az elsőnél én sem vettem észre ilyet, a második most 4 hónapos határozottan visszaismétel és imádja, ha mi is visszaismétlünk neki

2014. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyelvnyujtogatast is gyakoroljuk. majd kiprobaljuk ha beszedes kedveben van, hogy mi utanozzuk ot, hat nagyon kivancsi leszek mit szol hozza, ezt meg nem figyeltem meg. :)


Az is lehet hogy nyukal a jatekok utan? Marmint hogy bem veletlenul erinti meg, hanem mar tudatosan kezevel-labaval?

2014. márc. 5. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet hülyén fog hangozni, és csak beképzelem, de nekem rendesen szól, hogy APA, ha szeretné, hogy ráfigyeljek, pedig még csak 5 hónapos. Ő a harmadik gyermekünk, az első kettő nem csinált ilyet, ő pedig csinálja és lehet hogy csak véletlen egybeesés, de ennyiszer már gyanús...
2014. márc. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi fiúcskánk 3 hónapos, de már egy ideje ő is csinál ilyesmit. Mondjuk neki, hogy "mondd azt hogy ööö", vagy "mondd azt hogy eee", kis csend, közben látjuk az arcán ahogy koncentrál, aztán valamikor sikerül is neki az amit "kérünk". :D Volt hogy az elnyújtott "jaaj"t is próbálta utánozni, mondjuk azt inkább károgáshoz tudnám hasonlítani egyelőre, de nagyon cuki ahogy próbálkozik. :D
2014. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

felvettem, ahogy vissza mondja, hogy "hello" pár hete (most 4 hetes)

testvérem gyógypedagógus, szerinte nem mondja:)))

de elképesztően helyes ahogy koncentrál és igyekszik utánozni:)

2014. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!