Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítsam végre le?...

Hogyan állítsam végre le? (Anyós kérdés)

Figyelt kérdés

Finoman szólva elegem van anyósómból. Állandóan áskálódik, dirigál és már nem tudom figyelmen kívül hagyni. Férjem is többször mondta neki, hogy hagyjon békén, de mintha a falnak mondaná. Annyi a válasz mindenre, hogy hát jol van...

Egy időben azt vette a fejébe, hogy verem a gyerekem, mert a Kisfiamnak rossz az étvágya, es szerinte ilyen nem létezik, biztos, hogy a gyerek fél tőlem, ez odáig fajult, hogy beszélni akart a védőnővel, hogy verem a gyereket. A legújabb dilije az hogy adjam be a gyereket bölcsibe es menjek dolgozni, mert nagy luxus, hogy itthon vetem a seggem. Úgy beszél mintha én eltartatnam magam, itthon fekudnek egész nap, azt észre sem veszi, hogy itt egy másfél éves gyerek is, akit maximálisan ellatok a háztartással együtt... Azon drukkol mikor válunk el (egyáltalán nem úgy állunk, boldogok vagyunk, harmonikus a kapcsolatunk). Tudom, hogy hülye, figyelmen kívül kellene hagynom, de mar nem bírom, gyomoridegem van ha jön, hogy vajon milyen újabb dologgal áll elő. A gyereknek is mindig mondja ha elkezdem etetni, és nem akar, hogy "nem finom?, nem adnak neked finomat enni?" A mániája, hogy a tejfeherje es laktóz érzékeny gyereknek adjam joghurtot, mert az nem tej... Es még napestig tudnám sorolni...



2014. márc. 6. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a védőnő ismer, tudja milyen körülmények között éltek. Nem a Te anyósod az egyetlen, aki ilyenekkel fenyegeti a menyét. Gondolod, hogy ha feljelent, akkor másnap elviszik Tőled a gyereket? Ezen nem kell aggódni.
2014. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is látja egy védőnő, hogy mi a különbség egy terrorizált és egy kiegyensúlyozott gyerek között.

Viszont megpróbálhatnál elébe menni a dolgoknak. Ha legközelebb mész hozzá, valahogy hozd szóba mondjuk az etetés témánál, hogy anyós másként látja, és már ott tart, hogy szerinte vered, azért nem eszik. Azért mégis jobb, ha a te verziódat hallja előbb, és tudja, hogy álljon az anyóshoz, ha áskálódik.

2014. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, tudom én hogy látná a védőnő is, hogy nem igy van és természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem is vinnék el a gyereket!!! Itt a gusztustalanságrol van szó, arról hogy ezzel már át lépne egy határt. De lehet jobb is lenne, mert akkor lenne okom azt mondani hogy át ne lépje a küszöböt...
2014. márc. 6. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!