Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem valami baj lehet? A...

Úgy érzem valami baj lehet? A pici lányom (9 hónapos), állandóan aludna, amikor meg fen van csak sír, nyomja a fejét mindenbe bele. Lehet jön a fogacskája?

Figyelt kérdés
Tegnap hányt lázas volt csuklott össze.Elvittük az ügyeletes orvoshoz,de nem mondott semmit,csak hogy adjak neki sok folyadékot meg Panadol lázcsillapítót.Alul már van két foga,lehet hogy most felül jön neki.Az orra folyik.Nem tudom mit csináljak már alig várom,hogy reggel legyen és vigyem a háziorvoshoz.Valakinek fogzott már így a picije?Vagy ez más?
2009. dec. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerekem van,15,6.Mikor fogaztak volt hogy belázasodtak de ilyen tüneteik nem voltak.Mindent a szájukba tömtek és súrolták a foghúsukat.Szerintem a tünetek amiket leírtál meghűlésre utalnak,inkább vidd orvoshoz.
2009. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegényke!!!! Nekünk nem volt ennyi baj az első fogacskákkal, de az unokahugi napokig hányt, lázas, náthás volt, nem is nagyon vett, sokat sirdogált. Elvitték dokihoz, megvizsgálta: torka nem volt piros, tüdeje, légcsöve nem volt lerakódva, mondta, hogy valószínüleg a fogacskák a ludasok, 1 hét múlva kibújt az első foga. Az ismerős kislánya is hányással, sírással fogzott. Kitartás holnapig!!!!!! Jobbulást!
2009. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nálunk 2 hete.De nem foga jött hanem influenza volt kezdődőben..ami másnapra már biztos volt.(

Mi sem kaptunk semmit.

Szerintem nálar

tok sem a foga jön, az nem ennyire "durva".

Jobbulást!

2009. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg influenzás tünetek de teljesen. Főleg az, hogy esik össze meg a hányás is. De ne aggódj, nem lesz semmi baj, 3 nap múlva túl is lesz rajta.
2009. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Influenzás tünetek simán! Vidd holnap dokihoz!
2009. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és persze holnap megyünk dokihoz.
2009. dec. 13. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!