Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos babámat kivihetem...

10 napos babámat kivihetem már kicsit? Ma olyan jo idö van. Gondoltam sétálnánk egy kicsit. Jól felöltőztetve. Mennyi időt lehetünk kint?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2 éve március végén született a lányom. 20 fok volt, 2 naposan már kivittük a kertbe 10-15 percre dokink javaslatára.

Most lesz 2 éves és 1x volt beteg.

Ha nem fúj a szél nálatok akkor véleményem szerint ki lehet vinni. De ha nem vagy biztos a válaszokban legjobb ha megkérdezed a dokitokat:)

2014. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

8-as vagyok. Miért is lettem 0%-ra lepontozva, amikor a többiek is azt mondták, hogy vigye ki?

Érdekes felfogásotok van. Bocs, mi külföldön élünk, itt nem szokás az ablakban tartani a gyereket, mégsem lesz bajuk.

Én csak a kérdésre válaszoltam, de legközelebb nem teszem, ha úgyis csak egyféle válasz az elfogadható.

2014. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8-as! Ne foglalkozz vele, hogy ki miért és hogyan pontoz! Nem éri meg! Butaság! Amúgy én nyomtam egy zöldet!
2014. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Altalaban nem szoktam vele foglalkozni, csak feltunt, hogy masnal semmi pontozas nincs, egyedul en lettem 0%-ra ertekelve, pedig szerintem semmi hasznalhatatlant nem mondtam. De mindegy, igy probaljon valaszolni az ember.

En sem egy szal bodyban vittem ki a fiamat telen, hanem feloltoztetve, pelenkaval letakarva a kocsi nyilasat. Nem lett semmi baja tole, jot aludt a levegon.

Ilyen szep idoben meg egyenesen bun nem kivinni szegeny babakat.

2014. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!