Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Műteni kell a babámat. Látogat...

Műteni kell a babámat. Látogatási tilalom alatt bent lehetek vele?

Figyelt kérdés
Apa bejöhet leváltani? Jövő héten megyünk műtéti megbeszélésre, de a férjem nem is akarja elvinni, mondván, hogy halasszuk el, amíg a járvány tart. Sérvműtét. De én félek, nehogy kizáródjon neki, nem akarnék nagyon várni, na meg 2 hónap múlva szülök, utána nem tudnék bent maradni vele. Viszont ha tényleg nem maradhatok vele, akkor nem műttetem most meg.
2009. dec. 14. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a látogatási tilalom- már a nevéből gondolom- azt jelenti látogatni nem szabad és nem azt hogy nem lehet vele bennt lenni. Azt viszont biztos nem fogják engedni, hogy váltsátok egymást. Mert az olyan mintha egy hosszabb látogatásra érkeznétek ki és be.

De kérdezzetek rá

2009. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hónapja műtötték babámat sérvvel a Heim Pálban. Kicsit hosszasra sikerült a bentlétünk, és az utolsó pár napban már látogatási tilalom volt. De én, illetve a férjem - mi is váltottuk egymást - bent lehettünk vele, én még szoptatom is. Más látogató azonban nem jöhetett, de ha minden jól megy, csak 1 napig lesztek bent, nem?

Én is féltem, hogy elkapunk valamit, de hál'Istennek úgy néz ki, megúsztuk. Kellett a műtét, mert a petefészke jött át a hasfalon a lányomnak, és hát arra még nagy szüksége lesz :)

De mivel kismama vagy, mindenképp kérjétek ki az orvos tanácsát, illetve hogy mennyire sürgős a műtét!

2009. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bent lehet lenni mindenképpen, ha nem engednék meg akkor mondd meg neik, hogy jegyzokonyvet szeretnél rola felvetetni, hogy nem engedik.Vagy az antsz-hez fordulsz, ok ugyanis támogatják, hogy bent lehessen lenni a picivel, te vagy a képviseloje, nem választhatnak el.Valamelyik szülő vagy nagyszülő bent lehet!!Antsz-nél fent van!
2009. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is műtik a pici lányunkat január első hetében. A doki azt mondta, hogy én bent lehetek, de ha tartani fog még a látogatási tilalom, akkor apa nem válthat fel és nem is látogathat.
2009. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltunk. Azt mondták, hogy csak az apja lehet bent vele, mert ő van beoltva h1n1 ellen. Nagyon ki is akadt a doki, hogy kismama vagyok, meg pici gyerekem van, hogy felelőtlenség nem oltatni.
2009. dec. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!