Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idegösszeroppanást kapok...

Idegösszeroppanást kapok mostmár! Miért csinálja ezt a kisfiam? (alvásprobléma)

Figyelt kérdés
Már több, mint 3 hónapja 4-5 órákat alszom, azt is megszakítva. Az arcom öregedett vagy 5 évet. :( Mindig rossz alvó volt, de ez már őrület! A 3 hónap alatt kipróbáltunk minden lehetséges mósdzert, türelemmel 2 hetet 1-1 módszerre szánva, de idáig jutottunk, ez lett az eredménye: óránként, félóránként felsír. Ordít, néha még én sem tudom megnyugtatni. Járkálni kell vele az éjszaka közepén, már majdnem összeesek, hányingerem van, fáj a fejem.Nappal nem tudok vele aludni, mert akkor meg negyedóránként ébred. :( Orvosnál voltunk, a homeos dolgok nem működnek. Más járt már így? 12 hónapos
2009. dec. 14. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az első időkben hogyan altattátok? Veletek aludt vagy külön?
2009. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia! Velünk egy szobában, de külön ágyban.
2009. dec. 14. 09:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát hasfájós nem hiszem hogy lehet, rosszat álmodhat esetleg. Időváltozás, nincs kifárasztva talán? Az én lányomnál volt ilyen és azt csináltam hogy nappal nem hagytam aludni és estére pedig kidölt.
2009. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az igazsag az hogy mi nem jartunk igy, de nekem elegem lett a sok alvatlansagbol es osszeszoritott fogakkal nekifogtunk az "alvastreningnek" (Aludj jol gyermekem). Mi meg raadasul egyutt alvosok is voltunk, ugyhogy plusszba meg volt a kisagyba szoktatas is. (2hettel 1 eves kora elott)

Nem mondom hogy nem sirt...szamoltam a masodperceket...de az elso napok voltak nehezebbek (zajosabbak). 1-2 het alatt megszokta az uj rendszert. En tenylegesen ellenzoje voltam ennek a modszernek, de vegul megis ehez folyamodtam. Most meg banom picit, hogy nem adtam be hamarabb a derekamat. Mindenkinek jobb igy. Mindenki jobban pihen.

Amikor kiaalvatlan vagyok turelmem sincs a gyerekhez, akkor meg hol jo a gyereknek ha rahagyjuk, hogy majd megtanul aludni egyedul!?


Nem tudom te miket probaltal es miket nem, de leirtam azt ami nalunk volt.

2009. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Csak egy buta ötlet: vedd magad mellé, és pihend ki magad...talán beválik.Lehet hogy ha magad mellett érez téged, nyugodtabb lenne az alvás.Tudom hogy ez nem elfogadott elv, csak gondoltam ha ennyire kivagy készülve, esetleg így pihenhetnétek ,amíg nem találsz más módot ami segít.
2009. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hú, épp most írtam ki kérdésként én is, hogy mi a bánat lehet.

Szerintem én is elcsesztem.

Egy szobában, alapvetően külön ágyban alszik a kislányom, de újabban inkább nem alszik...

Homeos cuccok semmit nem érnek.


Én is azon gondolkodom, hogy bevetem valamelyik "idomítást", pedig nagyon ellene vagyok, de neki sem jó, hogy nem alszik mélyen.

Csak ördögi körben vagyok, mert nem tudom, mikor olvassam el, az erről szóló könyveket.

Estére hulla fáradt vagyok a kialvatlanságtól.

Napközben vagy mosok-főzők-takarítok, amíg alszik, vagy - néha délután - én is alszom vele.

:-)

2009. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Te milyen módszert próbáltál?

Azt írod, "több módszert", melyikeket?

2009. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megfelelő ötletet, tanácsot nem tudok adni, nálunk ez van: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..
2009. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az en csajom is csinalt ilyeneket. En eloszor magam melle tettem az agyunkba. Persze az lett a vage, hogy odaszokott, de legalabb aludtunk ejjel. Amikor 1 eves lett, vettink neki kihuzhato babaagyat, igy minden este ott altatjuk, vagy a ferjem vagy en, es amikor elalszik koltozunk a sajat agyunkba. (most meg vandorol ejjel. Felebred es jon az agyunkba.) De ezt mar csendben, csinalja, rutinosan koltozik. :-), most 20 honapos
2009. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, mintha magamat olvasnám. 4 hónapos a lányom, és az alvás nálunk is katasztrófa. Körülöttem mindenki babája átalussza az éjszakát, persze csak a miénk nem. Este 8kor már alszik, ez tart körülbelül 1-2ig, és utána óránként ébred. Fogalmam sincs, hogy miért, állandóan felugrálok, visszaadom a cumiját, ez egy darabig okés, és kezdődik előlről. Aztán, amikor már végképp nem bírja, hiába a cumi, akkor eszik, és alszik két órát, majd megint előlről minden. Ő sem alszik nappal, csak 3szor fél órát, az pedig igencsak kevés. Nem tudok én sem alduni olyankor, én sem vagyok jó alvó, nappal sosem ment. Viszont éjszaka mostmár jó lenne nagyon, elvégre akkor kell aludni, nem nappal. Én is nagyon nehezen bírom, már mindent kipróbáltunk, nincs e meleg, vagy hideg, a fény zavarja e, vagy esetleg az hogy szól a tévé (egyszobás lakásunk van), ha kikapcsoltuk az sem volt jó, ha be az sem. Ha ég a lámpa az se jó, ha nem az sem. Én csak abban bízok, hogy előbb utóbb elmúlik.

2009. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!