Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idegösszeroppanást kapok...

Idegösszeroppanást kapok mostmár! Miért csinálja ezt a kisfiam? (alvásprobléma)

Figyelt kérdés
Már több, mint 3 hónapja 4-5 órákat alszom, azt is megszakítva. Az arcom öregedett vagy 5 évet. :( Mindig rossz alvó volt, de ez már őrület! A 3 hónap alatt kipróbáltunk minden lehetséges mósdzert, türelemmel 2 hetet 1-1 módszerre szánva, de idáig jutottunk, ez lett az eredménye: óránként, félóránként felsír. Ordít, néha még én sem tudom megnyugtatni. Járkálni kell vele az éjszaka közepén, már majdnem összeesek, hányingerem van, fáj a fejem.Nappal nem tudok vele aludni, mert akkor meg negyedóránként ébred. :( Orvosnál voltunk, a homeos dolgok nem működnek. Más járt már így? 12 hónapos
2009. dec. 14. 09:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Volt már hátsimogatás, ringatás-dúdolás, felvesz-letesz, csak nyugtatás a kiságyban, mesemondás, csak beszélni hozzá, nem beszélni hozzá, csak leülni mellé, cicin altatás, még a fejét is letakartam egyszer textilpelussal, és kapaszkodjatok meg, de már egy ideje köztünk alszik. Ez sem jó. Én megőrülök!

2009. dec. 14. 12:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet, mint nálunk. 9 hónapos a kisfiam és még mindig legalább 3szor kelek hozzá. De gyakran van, hogy 50percenként kelek hozzá. Hasfájós volt 3,5hónapos koráig szinte 1-2órát aludtam éjjel és senki segítségem nem volt (most sincs). Mi is sok mindent kipróbáltunk, de semmi nem jött be. Persze a környezetünkben lévő babák mind 10-12 órát alszanak, csak mi nem csináljuk jól. Legalábbis a szüleik szerint. Nemrég olvastam Ranschburg Jenő Szülő Könyvé-t. Ő azt írja, hogy a babának az a legjobb, ha az édesanyja felveszi és megnyugtatja ilyen esetben. Tudja, hogy ez fárasztó és kimerítő, de a lelki fejlődése szempontjából akkor is ez a legjobb. És 9-10hónapos korára megtanul magától elaludni minden baba. Én hiszek neki,mert nem egy gyereket látott már életében, és elég komoly szaktekntély a Jenő bácsi. Már én is zombi vagyok a kialvatlanságtól és a fáradságtól, de valahogy megpróbálom kihúzni még egy hónapig.
2009. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

milyen homeopátiás szeret próbáltál már?

az orbosnak igazán kellene mondania valamit...

2009. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sedatif PC-t próbáltad már?

Én most próbáltam, múlt éjjel, és sokkal jobb volt az éjszakánk!

Ma újra adom neki, kíváncsi leszek a hatásra...

Jó lenne, ha jó lenne.

Kellene egy keveset aludnom.

10 hónapnyi mínuszt kell ledolgoznom... :-)

2009. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sedatif, Chamomilla, Viburcol, sorolhatnám, minden volt.

Találtam a neten egy oldalt, ahol Dr. Ranschburg Jenő válaszol. Írtam neki.

2009. dec. 16. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!