Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti a gyermek mennyi idős...

Ti a gyermek mennyi idős koráig használtátok a járókát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 éves korig. Már egyre inkább nem akart benne megmaradni, így szétszedtük.

Itt valaki írta hogy nem is használták, hát mi inkább arra használtuk, hogy ha nem vagyok ott pl főzök akkor is biztonságban legyen. Meg mikor már felmászik a kanapéra, de lemászni még nem tud, akkor is jól jön, mert ha pont nem vagyok ott, akkor bizony tuti felmászna, és lejönni nem tudna még, így inkább akkor betettem a járókába. De ha ott voltam akkor inkább kivettem.

2014. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az idosebbik fiam ujszulott koratol hasznaltuk, imadta, mert iszonyu mozgekony volt, olben egy percet sem maradt meg. 7 honaposan maszott, felallt es lepegetett, ugyhogy nem mondanam, hogy a mozgasaban visszafogta volna...

Mondjuk onnantol, hogy maszott en is csak arra hasznaltam, hogy addig rakom be, amig valami olyan dolgom van, hogy nem tudok rogton ugrani, ha kell (pl wc-re menetelkor :) ) vagy felmosok es nem szaradt meg fel, ilyesmi.

Olyan 13-14 honapos koraig volt elol.

A kisebbiknek tok lelkesen elovettuk, o viszont 2 percet nincs el benne, mert csak olben szeret lenni... Aaa.

2014. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!