Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet adni a babáknak...

Mikortól lehet adni a babáknak rostos leveket? Pl. SIO őszilét?

Figyelt kérdés
8 hónapos a lányom, és arra gondoltam, hogy adok neki egy kis őszilét vagy szilvalét, mert elég nehézkesen megy a kakilás. Csak nem tudom, hogy lehet-e?
2014. márc. 10. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
én adtam már neki éppen ez miatt mi is. de meg is kérdeztem az gyerek orvost hogy lehet e neki és azt mondta hogy jó minőségű tartósítószermentest lehet.
2014. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyeneket egyáltalán nem szabad nekik adni mivel tele vannak cukorral.

Én még a másfél évesemnek se adok semmiféle bolti levet.

2014. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
A frissen preselt 100%-osat talan adnek neki. Mondjuk, en Hippet vettem a kisfiamnak anno nagyon sokaig, nagyon szerette.
2014. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de szerintem számítani kell azzal, hogy ezek az italok növelik a gyomorsavképződést
2014. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én 4 hónapostol adtam a gyerekeimnek.
2014. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi hatást ne várj bolti gyümölcslétől,jó cukros,semmi haszna.Rendes gyümölcsből préseltet adhatnál neki simán,felénk fél évesen már adják minden gond nélkül.

Hipp babaitalokat is dicsérik sokan,nem tudom ez milyen lehet,de ha gondolod a védőnő ,gyerekorvos sokat segíthet a témában,ha mást nem egy telefont szerintem megérne.

2014. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mindegyik tele cukorral:(

préselni kell otthon

2014. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Őszibarackot ekég nehéz lenne itthon préselni ilyenkor.

Mi lenne jó még ami meghajtja a hasát?

2014. márc. 10. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Fagyasztottan is lehet pl. szilvát venni. Ha felolvadt, turmixold össze egy kis almával és már eheti is. Vagy ha már eszik natúr joghurtot akkor abba tedd a szilva turmixot.
2014. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21 hós a kisfiam, de még nem ivott ilyeneket. Szerintem ne adj neki, mert cukrozott. Nálunk lehet kapni igazi rostos almát a Derecske Almától, házhoz is szállítanak. Meg passzírozhatsz is neki valamit, most ugyan kicsi a választék, de az igazi almalé szerintem bejönne neki.
2014. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!