Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi meg babám a...

Miért nem eszi meg babám a főzeléket?

Figyelt kérdés

Ebédre szeretnék főzeléket adni de nem eszi meg semelyik félét. se a boltit se a házit.

Uzsira a gyümölcsöt megeszi illetve a zabpelyhet. A gyümivel kezdtem a hozzátáplálást.

5 hónapos.


2014. márc. 10. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem áll készen a hozzátáplálásra.
2014. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a főzeléket nem eszi meg. A gygyümölcsöt igen. Most hétvégén főztem húslevest mielött beletettem a füszert vettem ki levet és répát azt megette.
2014. márc. 10. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hós koráig gyümölcsös volt. Úgy adtam neki, hogy almát, körtét, barackot kevertem mindenbe a földön és nagyon szerette. 8 hós elmúlt, mire gyümölcs nélkül is szerette a főzelékeket. 1,5 évesen fordult a kocka, most a gyümiket nem nagyon eszi. Ne aggódj, néha fura ízlésük van :)
2014. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!