Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatos anyukak! Akinek mar...

Szoptatos anyukak! Akinek mar atalussza a babaja az ejszakat, hogy sikerult?

Figyelt kérdés
Lanyom negy es fel honapos,volt egy ket hetes periodus amikor este kilenc korul elaludt es hatig nem ebredt,most egyre gyakrabban ebred,az ejjel ejfelkor,haromkor otkor majd negyed kilenckor reggel.Mi lehet az oka?
2009. dec. 14. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

4,5 hósan már nagyon is bánthatják a kis fogacskák, és ilyenkor többet szeretnek cicin lenni.

Nekem a nagy tápszeres volt, és pontosan 3 óránként evett éjszaka, és nappal is. A szopis babám, meg van, hogy 1x ébred éjszaka, de van, hogy 2x. nem biztos, hogy a szopis babák később alusszák át az éjszakát

2009. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, mindegyik baba más és más. Nálunk éppen három napja alussza át az éjszakát, nem is szeretném elkiabálni. Most töltötte be a 10. hónapot. Szóval kitartás.
2009. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 4 és fél hónapos! :) (augusztus 3.)

Ő már 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat.

De szerintem is lehet a felkelések oka a készülőben lévő fogacska!

Esteleg még próbáld meg azt is - mi így szoktuk - ha kicsit megébred éjjel, adj neki cumit. Hátha visszaalszik. A mi kislányunk vissza szokott (még) aludni.

Ha meg éhes, akkor úgysem alszik vissza a cumin.

2009. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hós a kisfiam és 1 hete átalussza az éjszakákat, bár nem akarom elkiabálni:)


Mese

2009. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem statisztikat kertem hanem praktikakat,segitseget velemenyt...
2009. dec. 15. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazad van:)

Én úgy csináltam, hogy éjszaka, amikor felébredt, nem vettem fel, hanem simogattam, nyugtattam, cumikát adtam neki. Amikor elaludt, akkor én is lefeküdtem. Ha nem sikerült megnyugtatnom, akkor szopiztunk, de csak végső esetben. Pár hét alatt ráállt erre és megszokta, hogy éjszaka ne kelljen fel.

Mese

2009. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!