Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiamnak bilit...

Másfél éves kisfiamnak bilit tervezek venni. Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 06:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen szett van. Nem ezen a néven vettük, meg nem is ilyen színű. Fut még talán Prima Baby néven, láttam már ilyet a Sparban is, Disney mintával, mi mondjuk az Aldiban vagy Lidl-ben vettük, minden tavasszal van akcióban bili, fellépő és szűkítő. ( olyan 2000 körül volt darabja)Mi tavaly vettük (akkor volt másfél éves a gyerek, de már tavaly előtt is be akartam szerezni, ki tudja mikor lesz legközelebb), teljesen jó,cuki, strapabíró, stabil, nem csúszik, bár szerintem egy fiú gyerek bármiből ki tud pisilni :) Szóval nálunk úgy megy a pisi, hogy már maga egy ujjal irányítja lefelé a fütyköst, hogy jó helyre célozzon :)


Nálunk amúgy kb. fél évig állt a fürdőszobában, volt hogy az autóit pakolta bele a fiam. De legalább volt, ha esetleg kellene mégis.

2014. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ikeás, kb 300 ft:-) :-)

csak ismerkedünk vele, szintén másfél éves, és csak azért kapta meg 1-2 hónapja, mert tőlünk messze az Ikea, és akkor pont menni kellett másért, így megvettük azt is.

De volt hogy ő magától ráült, miután leszedtem a pelust, bele még nem tett mondjuk semmit, a babáján kívül:-)

2014. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!