Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babáitok átalusszák...

4 hónapos babáitok átalusszák már az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Az enyém nem, még jópárszor felébred éjjelelnte, talán sohasem fog leszokni róla.
2009. dec. 15. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Még az én 9 hósom sem alussza át. mindig is rossz alvó volt,
2009. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az enyém 4 hónap alatt kb. 5 alkalommal ébredtfel éjjel. 9kor lefektetjük és reggel 5-6kor ébred. Szerencsések vagyunk, hogy ilyen jó babánk van:)

A te picid anyatejes? Szerintem az anyatej nem telíti el annyira a pocakjukat mint a tápszer, ezért ébrednek fel. Az enyém sajna tápszeres 3 hetes kora óta:(

2009. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hónaposan aludta át az éjszakát. Addig 4-5 alkalommal kelt. Szoptattam.
2009. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lányom 2 éves koráig nem aludta át az éjszakát.

Addig szopizott is.

2009. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tápszeres a babám. néha nagyon stresszel már ez a dolog, mindenki ezt kérdezgeti tőlem, hogy na, és átaludja az éjszakát? A körülöttem lévő babás anyukák mind dicsekednek, hogy milyen jó a babájuk, születésüktől fogva alszanak éjjel. Ilyenkor borzalmasan írígy vagyok, hogy én vajon mit csinálok rosszul, hogy az enyém nem alszik.
2009. dec. 15. 08:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem csinalsz rosszul! Nem te dontod el, hogy a babad altalussza-e az ejszakat, hogy ehes-e vagy sem ejjel. Szamodra megterhelo felkelni ejszaka, es megetetni? Ha nem, akkor ne irigykedj, ha meg igen...meg nagyon pici, hidd el, valtozni fog. Az enyem 2 honapos, es egyszer kel fel ejjel. Nem irigykedem senkire sem, O az en pici fiam, es olyan amilyen, akkor kel fel amikor ehes. En igy szeretem. Nem kivanom, hogy olyan legyen, mint a Juli neni unokaja, meg a szomszed gyereke, akkor mar nem lenne az en picurkam.
2009. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem megterhelő, hála a jó égnek, nem kell altatni, eszik, büfi és visszaalszik, fél óra alatt lezongorázzuk:). csak tényleg irigylésre méltó számomra, hogy sok baba már tudja, hogy éjszaka alszunk.
2009. dec. 15. 08:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja 4 hónaposan átaludta, de aztán 4-5 hónap között elkezdett felébredni.

9 hónapos és az éjjel is 3x kelt.

2009. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiam 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat. Talán egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány alkalommal ébredt fel valamiért. Ez változó, babája válogatja. Most fogzik, de eddig ezzel sem volt gond (6,5 hós)
2009. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan ezzel stresszeltek, hogy átalussza-e. Aztán kiderült hogy a legtöbb esetben a tápszeres babák alszanak jól. Aki szoptatott az rendszeresen felkelt. Kár ezen aggódnod. Az én fiam nagyon rossz alvó volt. Elmúlt egy éves amire rendeződött az alvása, azóta minden rendben. Kettő héten belül várom a második picit. Bízom benne hogy ő jobb alvó lesz. (Nincs kettő egyforma testvér:)
2009. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!