Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet az, hogy vannak...

Hogy lehet az, hogy vannak babák akik már 1hósan átalusszák az éjszakákat?

Figyelt kérdés
engem úgy szokott idegesíteni,amikor azt hallom anyukáktól,hogy már pár hetesen végig alusszák az éjszakákat. Nem tudom,hogy ők mit csinálnak a gyerekeikkel,hogy ezt el tudták érni,de nagyon irigylem őket..!!
2011. máj. 30. 16:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez a gyerektől függ.

Én semmit nem csináltam különösebben máshogy, első gyerekem 6 hetes korától átaludta, másodikkal erre úgy 20 hónapot kellett várni.

Ki milyen "lapot húz". :o)

Csak ne idegeskedj, örülj a gyermekednek, aki biztosan imádni való!

2011. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csináltam semmit a lányommal, mégis 9 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Mondjuk annyi, hogy akkor emeltük a tápszer adagját. Lehet, hogy amiatt volt.

De amúgy én már ismerősöknek nem is merem mondani, mert egyből mindenki osztja az észt, hogy "Majd kinövi", Majd elmúlik! Fogtok ti még éjszakázni!". És ezt utálom, bunkóság! :(

2011. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, én semmit sem csináltam, de kezdetektől átalussza az éjszakát. Első éjszaka után reggel meg is ijedtem nagyon, hogy csak nincs valami baj :)
2011. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nagy lányommal nem kellett éjszakázni, leszámítva a lázas betegségeket, és fogzáskor fel kellett kelni, és bekenni az ínyét, aztán aludtunk tovább. (Én éjszakázásnak azt számítom, amikor hosszabb ideig fent kell lenni a kicsikkel), és ő már hamarosan 4 éves lesz. :o)

2011. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát, ismerősömnek az vált be, hogy bármennyire is mondogatták neki, nem volt hajlandó igény szerint szoptatni, így a gyereket este 11-kor egyszer fölkeltette szopizni és utána a babák (2 gyereknél is) legközelebb csak reggel 7-kor keltek föl.
2011. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
soha nem ébresztenék fel babát csakhogy utána át tudja aludni az éjszakát, na meg persze az anyuka.
2011. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj, úgy szokott rá a fiam, hogy egész nap fájt a hasa, sírt, üvöltött, és estére úgy elfáradt, hogy reggelig nem kelt fel. 6 hetes volt akkor, a mai napig így van, mert megszokta. Már nem fáj a hasa, de azt az embertelen hónapot nem kívánom senkinek, elcseréltem volna szívesen két éjszakai etetésre.
2011. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 kisnita ***** válasza:
Az én fiam azóta alussza végig az éjszakákat mióta mellettem van. Amíg külön szobában külön ágyban volt 6-7x is megébredt éjszaka. Én sem aludtam egy percet sem mert folyamatosan a kiságya felett álltam a párommal együtt. 3 hétig bírtam, áthoztam, azóta alszunk. Szóval 3 hetes korától nem ébred éjjel. Kivétel ha beteg vagy fogzik, akkor meg-meg ébred, de hamar vissza alszik.
2011. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


2hetes a kislányom,és nem is várom el tőle,hogy még átaludja az éjjeleket,de -egyszerűen kiver a víz a gondolattól is,hogy megint hónapokig ne aludjak.van már egy lassan 3éves lányom,aki nagyon rossz alvó volt.kb: 2éves volt amikor már egyszer sem kelt fel.(gondolom az is számít,hogy 20hós koráig cicizett)

Szóval:azon filóztam,mit csináljak most másképp..-de gondolom ez tényleg gyerekfüggő..

2011. máj. 30. 17:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez gyerekfüggő.Én pl soha nem éjszakáztam a lányommal.Már a kórházban is mondták a nővérek milyen ügyes ez a kicsi lány.
2011. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!