Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a babámmal...

Mit csináljak a babámmal egyfolytában sír és nem tud szopni!?

Figyelt kérdés
4 napos a kisbabám,már hazaengedtek a kórházból. Az első két napban még annyira nem találta el a cicim de evett rendesen. Ma éjszaka pedig nagyon sírt és szerintem éhes,tejem is van de valamiért nem fogadja el a cicim!Lehet hogy a cumi miatt??

2014. márc. 16. 07:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért kell mindjárt elrettenteni?

4 napos a baba.......

Ha fáj a lábad nem fogorvoshoz mész.......

És nagyon sok védőnő és orvos nem rendelkezik a szoptatással kapcsolatban tapasztalattal, de receptírással annál nagyobbal......

Egy anyuka érzi, hol az a pont, amikor már teher, egy egészséges!!!!! (nem eü problémák miatt nem tudó)anyuka tud szoptatni, max nem kap ehhez megfelelő segítséget.

Érdekes módon, én telefonon hívtam, megfogadtam a tanácsait, mert ehhez nem értek és igen, tudtam szoptatni, adtam magunknak 2 hetet nem kellett kijönni nagyon kedves és segítőkész volt, hálás vagyok neki. Szerintem nem kellene ennyire ellenségesnek lenni, segíteni kell, nem mindjárt a cumisüveget a kezébe adni :( sajnálom, hogy így jártál, de inkább neked vannak komplexusaid, nem kell egy frissen szült anyukába mindjárt belebeszélni a depressziót és a szoptatás esetleges negatív dolgait, amit inkább a környezet húz rá erre. Bújjatok össze minél többet, ha nem éhes nem fogadja el úgy sem, picit fejj ki szopi előtt és hát ugye ott a hasfájás is, mert ő eddig csak kortyolgatott a pocakban, de most le van terhelve és nem érti mi történik.

2014. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha máshoz nem megy akkor kénytelen leszek lefejni a tejet!
2014. márc. 16. 19:00
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát kedves vagy azért van eszem! Már van két nagy gyermekem is úgy hogy értek hozzájuk köszi!!!
2014. márc. 16. 19:01
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat d nagyon sokat segített. Mostanra már minden rendben van.
2014. ápr. 9. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!