Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes baba fel tudja nyomni...

9 hetes baba fel tudja nyomni magát négykézlábra?

Figyelt kérdés
Egyik ismerõsöm szerint a 9 hetes fia nègykèzlàbra àllt! Lehetsèges ilyen?? Az èn lànyom mindent koràn csinàlt de 5 hònapos volt mikor elõször nègykèzlàbra felnyomta magàt, ès mèg arra is azt mondtàk hogy koràn csinàlta. Nekem ez olyan lehetetlennek tûnik...
2014. márc. 16. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehetetlen mert én 9 hetesen már jártam szóval elképzelhető
2014. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, szerintem nem. De aztán ki tudja...vagy mit ért 4 kéz lábnak.:D

Azmegyém 5,5 hónapos és nem kúszik. Pedig igen hamar csinált dolgokat. Szerintem túlozbegy picit

2014. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Kizartnak tartom en is h egy 9 hetes baba ilyet tudjon, gondolom jovoheten mar mmaszni fog. :-)

Sose ertettem ezt a versengest, nekem is volt ilyen ismerosom h akarmit tudott a lanyom a 6 hettel fiatalabb gyerkoce mar reges regen tudta, csak az volt a bukta h mikor talalkoztunk egyertelmuen nem tudta szegenyke az anyja meg eroltette neki h de csak azert is.

2014. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is csak tuloz. Azt àllitotta hogy 2 hetesen màr kùszott, meg 3 hetesen màr nyult a jàtèkokèrt. Azt mondja az orvos szerint egy csodaba a gyereke!!!
2014. márc. 16. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

De megnézném azt a csodababát!! :))))))

Elég vicces lehet, hogy ilyeneket állít az anyja, mivel elég hihetetlen...

Tesóm fia 10hetes és konkrétan csak rugkapál össze-vissza jár keze-lába és a feje is. Meg sokat gügyög, nevetgél és kb ennyi a tudománya.... De nem hinném hogy le lenne maradva! :)))

2014. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

szerintem nem lehetséges főleg nem hogy 2hetesen már kúszott. egy kicsit túloz ismerősöd.


1-es 9hetesen te már jártál? te valamit félre olvastál.

2014. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2014. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyes valaszolo is ironikusan irhatta h mar jart.:-)

Egyebkent vki irta h az ismerosod kicsit tuloz, hat az enyhe kifejezes. :-)

Ilyen csodagyereket en is megneznem. Kerd meg h videozza mar le nekedh miket tud.

Az en lanyom ennyi idosen a fejet alig akarta rendesen tartani hason fekve, igaz nekem gyenge is volt a babam, 4-5 honapos korara osszeszedte magat rendesen, egy honappal szuletett hamarabb. Igy is 7 honaposan huzta magat negykezlab utana 1het mulva kuszott 2 hetre ra maszott, felallt, 11 honaposan indult el. Es o is eleg hamar csinalta ezeket mondhatni. De nem 9 hetesen! Es ez az ismerosod el is hiszi amit hazudik? :D

2014. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!