Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek előre felírta a doki a...

Akinek előre felírta a doki a kicsinek a gyógyszertári cuccokat, kinek írta fel?

Figyelt kérdés

Első lányomnál mikor megjöttünk a kórházból jött a doki, felírt mindent, férjem meg rohant.... ezt most el szeretnék kerülni, és gondoltam előre feliratom, de azt mondták, amíg nincs a kicsinek ideiglenes tajszáma, nem írják fel.

Az én nevemre, vagy nagylányom nevére nem írja fel?

Ti hogy kaptátok meg időben a recepteket?


2009. dec. 15. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Az én nevemre írta és a férjem ment érte.
2009. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A Te nevedre kell írnia,a TAJ számod elé egy 9-est kell írni.Ennyi az egész.
2009. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tényleg, igazad van, ilyen egyszerűen generálják az ideiglenes tajszámot, ezt már el is felejtettem:.)

Na akkor a sarkamra állok és feliratom.

Köszönöm:-))

2009. dec. 15. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom azért nem írják fel előre, mert ne adj isten bármi történhet és nem lesz baba. Viszont amint kibújt a kis jövevény, mehet apa felíratni a recepteket és mire hazaértek, ott lesznek a gyógyszertári cuccok. Nálunk legalábbis így volt.
2009. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Míg a kórházban vagy van idő felíratni és kiváltani a gyógyszert a férjednek. Mert még nincs meg a baba és nem tudni hogy fogják hívni, nem biztos hogy olyan nemű lesz mint amit láttak, ezért nem lehet a te nevedre kiíratni

2009. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

nekünk a védőnő adta ide az utolsó találkozások egyikén, a fejlécet nekünk kellett kitölteni

a taj szám az anya száma volt, de 9 kezdődött

2009. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!